Společnost TREVOS v uplynulém období představila průmyslové svítidlo 7. generace s příznačným názvem Innova. Velmi snadná je montáž svítidla a snižuje se čas nutný k jeho zapojení. Svítidla odolávají chemicky agresivnímu prostředí a teplotám až do 50°C.

28.4.2016 / Realizace staveb

Ridera Stavební, a. s. zažívá v posledních letech strmý rozvoj společnosti

Společnost Ridera Stavební, a. s. se hrdě řadí do skupiny Ridera, a. s., která jako majoritní akcionář strategicky propojuje a řídí..

Jak snadno a efektivně postavit novou sportovní halu

Pokud máte v plánu řešit výstavbu či rekonstrukci sportovní haly, ekonomickým a velmi efektivním řešením je ocelová hala opláštěná..

Přednosti zateplených ocelových hal

Montované ocelové haly opláštěné sendvičovými panely jsou v současné době nejvíce využívány jako výrobní haly, sklady a prodejní..

Montované haly a jejich využití

Na trhu průmyslových hal je v poslední době zaznamenána zvýšená poptávka po montovaných halách z ocelových konstrukcí. Tento trend je..

26.11.2013 / Realizace staveb

Tenisovou halu v Golf resortu Kunětická Hora postavil Svitap za tři týdny.

Společnost Svitap s.r.o. patří mezi největší výrobce technických tkanin v ČR. K nim patří i různé typy plachtovin, podstřešních..

23.10.2013 / Realizace staveb

Cyklostezky jsou stavby se širokým společenským uplatněním

Kvalitní dopravní infrastruktura lidem usnadňuje život. Zejména v dnešní přeexponované době plné spěchu oceníme, když vlak přijede..

Zrekonstruovaný vítkovický stadion přivítá na Zlaté tretře celou řadu atletických hvězd

Letošního ročníku Zlaté tretry se sice nezúčastní slibované největší sprinterské eso Usain Bolt, ale další skvělí sprinteři Yohann..

Step dokončil rekonstrukci a dostavbu hotelu Port na Máchově jezeře

Česká republika skýtá řadu malebných míst a zákoutí. Mezi ta, která patří k nejvyhledávanějším, patří bezesporu i Máchovo..

25.5.2011 / Realizace staveb

Eiffage sbírá ocenění. Luhačovická plovárna je stavbou roku Zlínského kraje.

Soutěž Stavba roku 2010 Zlínského kraje zná své vítěze. Odborná porota udělila hlavní cenu ve všech sedmi kategoriích. Jednou z nich se..

QDrain Footbal drenážní a hydroizolační systémy

S rozvojem chemie a zpracování plastů se v posledních letech dynamicky rozšiřuje řada inovativních systémů, které postupně nahrazují..

24.2.2011 / Realizace staveb

Tržby skupiny TOUAX vzrostly v roce 2010 o 11 % na 302 mil. EUR

Francouzská skupina TOUAX, přední světový poskytovatel služeb operativního leasingu v oblasti námořních kontejnerů, modulových staveb,..

23.11.2010 / Realizace staveb

Budova na dopadu skokanských můstků v lyžařském areálu Ještěd

Stavba realizovaná v roce 2007 v násypovém tělesu dojezdu skokanských můstků je zajímavou stavbou především z hlediska svého..

17.9.2010 / Realizace staveb

Rekonstrukce plaveckého areálu začala

Padesátimetrový nerezový bazén, ale i nové atrakce například bazény pro relaxaci i výuku plavání, najdou pardubičtí občané po..

23.7.2010 / Realizace staveb

Sportovní hala v Králově Dvoře slouží veřejnosti

Firmou, která se může pochlubit řadou úspěšných realizací v oblasti staveb pro průmysl, skladovaní, obchodní aktivity či sport je..

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři