Vynálezci kompaktního nakladače Bobcat byli uvedeni do národní síně slávy vynálezců USA. Bratři Cyril a Louis Kellerovi, kteří vynalezli první kompaktní nakladač na světě (později známý jako smykem řízený nakladač Bobcat), byli v roce 2023 uvedeni do Národní síně slávy..

23.1.2023 / Technika

Hyundai Doosan Infracore oznámil novou značku stavebních strojů ‘DEVELON’

- Mottem nové značky bude “Move onwards to the future with innovation” (Inovacemi vpřed do budoucnosti) - Podrobnosti budou zveřejněny v..

18.1.2023 / Technika

EcoRent – to je nová značka Půjčovny strojů Zeppelin CZ

Téma udržitelnosti se dostává stále více do popředí. I pro nás v Zeppelin CZ hraje velkou roli – a to jak z hlediska naší vlastní..

6.1.2023 / Technika

Komatsu kupuje významného výrobce strojů pro podzemní těžbu

Nadnárodní koncern Komatsu kupuje GHH Group (GHH), německého výrobce hlubinné těžby, ražby tunelů a speciálních zařízení.

3.1.2023 / Technika

Nová sada pro kolové nakladače Doosan nejen pro zpracování odpadu a recyklaci

Společnost Doosan uvedla na trh novou sadu pro svou oceňovanou řadu kolových nakladačů DL-7 určených pro zpracování odpadu a recyklaci...

20.12.2022 / Technika

Bourání a recyklace na nejvyšší úrovni s hydraulickým příslušenstvím od Hošek Trade

Hošek Trade s. r. o. se zabývá výrobou a prodejem hydraulických příslušenství na bagry se zaměřením na demolice a recyklace. Nosnými..

Žáci odborných učilišť se seznamovali s profesí strojníka

Den otevřených dveří ve firmě Strojnické průkazy na klíč. Ve dnech 1. a 2. listopadu 2022 se v areálu stavební společnosti Miroslav..

12.12.2022 / Technika

Teleskopické manipulátory Bobcat jako klíčoví pomocníci na festivalu Colours of Ostrava

Teleskopické manipulátory Bobcat získávají v posledních letech na popularitě v nejrůznějších oborech jako je stavebnictví,..

8.12.2022 / Technika

Novinky u věžových jeřábů WOLFF na veletrhu bauma 2022 i na českém trhu

Výrobce a pronajímatel věžových jeřábů WOLFFKRAN je již druhým rokem přítomen na českém trhu prostřednictvím dceřiné společnosti..

5.12.2022 / Technika

Bobcat uvádí na trh stroje z oblasti komunální a zahradní techniky

Po úspěchu na severoamerickém trhu je nyní řada inovativních zařízení Bobcat pro obor komunální a zahradní techniky (GME, ground..

1.12.2022 / Technika

Kloubové sklápěče Doosan mají nejvyšší zůstatkovou hodnotu

Kloubový sklápěč (ADT) Doosan DA30 získal ocenění od společnosti EquipmentWatch za nejvyšší zůstatkovou hodnotu (Highest Retained Value,..

1.12.2022 / Konstrukce, Technika

Přes čtyřicet novinek a stovka vystoupení. Doka na veletrhu bauma 22

Náhled do budoucnosti realizace monolitických konstrukcí přinesl letošní stavební veletrh bauma. Ten se konal na konci října v německém..

30.11.2022 / Technika

TRACTO představil na veletrhu bauma 2022 novinky z oblasti strojů pro bezvýkopové...

... technologie. Letošní přehlídka moderních stavebních strojů a techniky na veletrhu bauma 2022 proběhla v netradičním podzimním..

30.11.2022 / Technika

Vytvářet budoucnost: Firma PERI představila na baumě inovace ve stavebnictví

Výrobce bednění a lešení sází na udržitelnost a způsobilost pro budoucnost. Výstavní hala PERI na baumě v Mnichově otevřela své..

30.11.2022 / Technika

Premiéry stavebních strojů Doosan na veletrhu bauma 2022

Návštěvníci veletrhu bauma si mohli v rámci expozice společnosti Doosan prohlédnout sortiment nových špičkových strojů. Řada z nich zde..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři