Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny a www.tvstav.cz Ing. Igor Klajmon, ředitel developmentu společnosti Sekyra Group, a.s. Společnost Sekyra Group, a.s. patří mezi naše přední developerské organizace. V současné době na území hlavního města Prahy připravuje,..

25.6.2023 / Developeři

Chaty Na Rybárně u Orlíku nabízí Lexxus k prodeji včetně možnosti rekonstrukce

Co Čech, to chatař. Bezesporu i takto zjednodušeně, nicméně výstižně by se dal v krátkosti charakterizovat jeden z nejoblíbenějších..

20.5.2023 / Developeři

Nový park v Březiněvsi se slavnostně otevřel veřejnosti

Park na náměstí u dětského hřiště prošel v minulých měsících kompletní revitalizací a včera byl ze strany investora rezidenčního..

18.5.2023 / Developeři

Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

Projekt výstavby nového bytového domu Rezidence Malkovského v pražských Letňanech dosáhl významného milníku, a to nejvyššího bodu..

4.5.2023 / Developeři

SATPO zkolaudovalo dva rezidenční projekty na Praze 5

Developerská společnost SATPO úspěšně zkolaudovala projekty Rezidence Kobrova a Holečkova House, které stavěla na Praze 5. Jejich..

24.4.2023 / Developeři, Materiály

Výstavba s velkoformátovými tvárnicemi Ytong a Silka je rychlá, přesná a kvalitní

Velkoformátové stavební prvky řeší zejména neustálý tlak na rychlost a současně kvalitu výstavby při nedostatku pracovních sil...

21.4.2023 / Developeři

Jak koupit apartmán ve Španělsku a začít si užívat moře a slunečné dny?

Stagnace realitního trhu v české republice i přes mírné oživení v posledním období přetrvává. Důvody jsou zřejmé. Obdobně, jako je..

21.2.2023 / Developeři

Výjimečný byt na výjimečném místě v centru Prahy. Může být Váš!

Bydlení v centru Prahy bude mít vždy své neopakovatelné kouzlo. Dvojnásob to platí o bytech, které nedávno prošly citlivou rekonstrukcí a..

20.1.2023 / Developeři

Dům za cenu bytu v těsné blízkosti Prahy? Je to možné!

Dům za cenu bytu v těsné blízkosti Prahy v dnešní době? Zdá se to téměř nemožné, ale je tomu tak. Moderní rezidenční projekt Nová..

15.11.2022 / Architektura, Developeři

Certifikace udržitelnosti šetří provozní náklady budov i o desítky procent

Problematika udržitelného rozvoje je jedním ze stěžejních společenských témat naší doby a silně rezonuje i v oblasti developmentu, kde..

15.11.2022 / Developeři

Prodej poslední etapy bytových domů v Jinočanech byl zahájen

Ideální bydlení pro rodiny s dětmi. Právě tak byl navržen Projekt Bydlení Jinočany, který nabízí nové byty k prodeji v dispozicích 1+kk..

7.10.2022 / Projektanti, Developeři

Náš projekt Smíchov City je ve výstavbě – část Jih již získala územní rozhodnutí

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny a www.tvstav.cz pan Ing. Igor Klajmon, ředitel developmentu společnosti Sekyra Group, a...

23.9.2022 / Developeři

Do Panattoni Parku Týniště zamířila logistická společnost Dachser

Logistický areál u Týniště nad Orlicí na Rychnovsku posílil mezinárodní poskytovatel logistických služeb – společnost Dachser Czech..

8.9.2022 / Developeři

Energeticky úsporné domy nyní Lexxus nabízí i s fotovoltaikou v hodnotě 500 tis.Kč

Moderní, energeticky úsporné domy projektu s názvem „Kbeličky“ vyrůstají nyní na pomezí pražských městských částí Kbely a..

LEXXUS-NORTON - Expert na prémiové bydlení zahájil prodej pozemků Poděbradské zahrady

Známý pražský developer společnost Lexxus - Norton zahájila prodej zajímavých pozemků pro výstavbu rodinných domů s názvem Poděbradské..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři