O webu

Tvstav – po pěti letech činnosti potvrzuje svoji výjimečnost

Před pěti lety se zrodil v redakci Stavebních a investorských novin nápad vytvořit vůbec první stavební televizi v internetovém prostředí. Cílem projektu bylo prostřednictvím krátkých videospotů informovat laickou i odbornou stavební veřejnost o realizaci zajímavých stavebních projektů, pracovních postupech, možnostech využití nejrůznějších stavebních materiálů, novinek v oblasti TZB a vytápění, koupelen, kuchyní i celé řady stavebních konstrukcí či zařízení.

Za tuto dobu redakce realizovala vlastními silami více než 400 pořadů a její činnost nabývá každým dnem profesionálnější charakter. Portál sleduje ve své činnosti dva klíčové faktory. Prvním z nich je nabídnout divákům co nejkomplexnější a nejsrozumitelnější informaci ve všech hlavních skupinách a podskupinách webu, druhým je pak soustavný růst návštěvnosti, která se od první návštěvy vyšplhala na desetitisíce měsíčně. Jistě je to dáno tím, že denně jsou návštěvníkům webu servírovány nejnovější zprávy z oboru jak na titulní straně, tak i jednotlivých podsekcích.

Je to právě neustálý růst návštěvnosti webu, který dává jeho provozovatelům i redaktorům jistotu, že se jejich snažení ubírá správným směrem. Portál www.tvstav.cz se vůbec jako první internetový portál v ČR vydal cestou videozpravodajství. Není proto žádný div, že dnes nabízí nejširší sortiment videí. To umožňuje návštěvníkovi webu prohlédnout si nejnovější videa z nejrůznějších oblastí, ať již se jedná o výstavbu rodinných domů, vybavení koupelen, vytápění, střechy, architekturu, okenní techniku, realizaci staveb a řadu dalších odvětví.

Nemusí tak odcházet pro další – doplňující informace o produktech na jiné portály. Vše nalezne na www.tvstav.cz přehledně v našich databázích. Přehledně seřazeny jsou i informace o firmách. Stačí například zadat do vyhledávače název příslušné firmy a v její kartě naleznete veškeré informace o její činnosti či nových produktech.

Portál www.tvstav.cz disponuje i řadou dalších originálních řešení , které jsou koncipovány tak, aby zajistily účinnost vložené informace každé cílové skupině, která s webem spolupracuje. To už bychom ale prozrazovali více, než je v prostředí internetu dnes možné. A co říci závěrem ? Kvalitní web se pozná podle toho, jak je známý. Zeptejte se ve svém okolí na www.tvstav.cz a věřte, že mezi odborníky i laiky bude záporných odpovědí absolutní minimum.

Ivo Románek

NAŠI PARTNEŘI Další partneři