Dotační program NZÚ Light, který je určen pro nízkopříjmové skupiny obyvatelstva, nově umožňuje získat finanční prostředky na instalaci solárních termických nebo fotovoltaických systémů na ohřev vody. Společnost Schlieger má jako jednička na trhu s instalacemi těchto..

MINIB se na veletrhu ISH 2023 produktově zaměřil na ekologické vytápění a udržitelnost

Český výrobce topných konvektorů MINIB v posledních čtyřech letech, kdy se kvůli pandemii koronaviru veletrh tepelné a sanitární..

9.5.2023 / Instalace

Ušetřit řízeným větráním s rekuperací? Jde to i v létě!

Pravidelně větrat i za letního parna a nepřehřívat přitom interiér? A navíc ještě ušetřit pár kaček na provozu klimatizace? Díky..

3.5.2023 / Instalace

Na stavbách bezpečně

Bezpečnost je důležitá. A na stavbě by mělo být dodržování bezpečnostních standardů stejně automatické, jako v běžném životě...

3.5.2023 / Instalace

Hitachi na veletrhu ISH 2023 představilo novou řadu tepelných čerpadel Yutaki H Combi a...

...klimatizaci airHome 600. Expozice společnosti Hitachi na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem byla zaměřena převážně na..

2.5.2023 / Instalace

Elektronický přístupový systém MPS a klíčové depozity STAR

Komplexní řešení přístupu a výdeje klíčů i čipových karet. Zajištění bezpečného a zároveň pohodlného vstupu pouze oprávněným..

26.4.2023 / Instalace

Energetická krize a osvětlení průmyslových hal – jak efektivně řídit osvětlení

Český průmysl citelně pociťuje energetickou krizi. Vzhledem k vysokým nákladům za energie není divu, že se provozovatelé snaží..

25.4.2023 / Instalace

Panasonic vyrábí v Plzni tepelná čerpadla nejen pro ČR ale pro celou Evropu

Společnost Panasonic v následujících letech výrazně posílí výrobu tepelných čerpadel typu vzduch-voda v Plzni. Plánovaná investice..

20.4.2023 / Instalace

Vzduchový filtr x-well hygienic splňuje zvyšující se požadavky na kvalitu vzduchu

Elektrostatický filtr pro flexibilní montáž a vysokou kvalitu vzduchu. V reakci na zvyšující se požadavky na kvalitu vzduchu v místnosti..

19.4.2023 / Instalace

Příklady úspor energie při řízeném větrání s rekuperací tepla

Tepelné ztráty při větrání běžným způsobem okny jsou značné, u dnešních dobře izolovaných domů mnohdy vyšší než prostupem..

Reflex se v budoucnu zaměří na udržitelnost, komfort a energetickou účinnost,

napověděla expozice firmy na veletrhu ISH 2023. Společnost Reflex Winkelmann, technologický specialista na vysoce kvalitní systémy vytápění..

18.4.2023 / Instalace

Výrazný růst skupiny LAPP a nová hala v ČR pro nabíjecí kabely k elektromobilům

LG: Obrat vyšší o 31 %, počet zaměstnanců vyšší o 10 %. I přes geopolitické a ekonomické výzvy uzavřela skupina Lapp uplynulý..

17.4.2023 / Instalace

Příklady úspor energie při řízeném větrání s rekuperací tepla

Tepelné ztráty při větrání běžným způsobem okny jsou značné, u dnešních dobře izolovaných domů mnohdy vyšší než prostupem..

13.4.2023 / Instalace

Proč roste zájem o článkové radiátory Zehnder Charleston?

Navzdory velmi dlouhé tradici dnešní designové článkové radiátory Zehnder Charleston neusnuly na vavřínech a díky své variabilitě padnou..

11.4.2023 / Instalace

Systémy podlahového vytápění COSMO se dokáží flexibilně přizpůsobit požadavkům stavby

Podlahové vytápění se v poslední době stává jednoznačným fenoménem v oblasti otopných systémů budov. Bezesporu je tak tomu..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři