MORAvia – Heating, BRANO a. s. v Olomouci není v žádném případě nováčkem na našem trhu. Naopak. Je to jedna z odnoží dříve známé MORA-TOP, firmy se stoletou historií. Tento výrobní závod je již deset let součástí korporace BRANO Group, a. s. Firma na náš trh..

SOVAK ČR – Webkonference Provoz vodovodů a kanalizací

Konference Provoz vodovodů a kanalizací pod záštitou ministra zemědělství pořádaná online ve dnech 2., 3. a 5. listopadu nabídla..

23.11.2021 / Dílce, Konstrukce, Instalace

TRASO přichází na trh s novým řešením kontejnerové čerpací stanice pro stavební společnost

Traso s. r. o. patří mezi přední výrobce a dodavatele technologií pro skladování a výdej pohonných hmot a AdBlue. V jejím..

23.11.2021 / Instalace

Wavin pomáhá chránit vodu zemědělců a farmářů

Společnost Wavin, přední světový dodavatel řešení pro ekologické a efektivní hospodaření s dešťovou vodou, spojila své síly s..

17.11.2021 / Instalace

Nové čerpadlo Aquarea T-CAP si udrží špičkový topný výkon i při venkovní teplotě –20 °C

Panasonic Heating & Cooling Solutions rozšířil svůj sortiment tepelných čerpadel Aquarea vzduch-voda o systém T-CAP Generace J v provedení..

11.11.2021 / Instalace

Koupelnové radiátory Zehnder – estetický vzhled, pohodlná regulace i úsporný provoz

Elektrické designové radiátory Zehnder pro koupelny zajišťují vysoký komfort pro uživatele. Přináší s sebou sníženou spotřebu energie,..

Špičková technologie pro vyhledávání poruch na vodovodní síti od vonRoll

Společnost vonRoll je předním evropským výrobcem litinových trubních systémů pro rozvody pitných i odpadních vod. Tato společnost se..

26.10.2021 / Instalace

Systémy stropního chlazení REHAU jsou spolehlivé, bezprůvanové a bezúdržbové

říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Michael Blažek, technický poradce ze společnosti REHAU, s.r.o. Toho jsme se mimo jiné..

26.10.2021 / Realizace staveb, Instalace

Zkušenosti s inteligencí v dopravě a vzdálené řízení inteligentními proměnnými značkami

Společnost ChanGroup s. r. o. se v obecné rovině zabývá měřením počasí na silnici. V České republice je výhradním zástupcem..

Dodatečná instalace podlahového vytápění. Jaké máte možnosti?

U podlahového vytápění proudí teplá voda trubkami pod podlahovou krytinou. Velkoplošný rozvod tepla zajišťuje vysokou míru tepelné pohody..

Poradna koupelnového studia Elements – tipy jak vybrat koupelnový radiátor

Koupelna je místností, kde náš den začíná a končí. Pro úspěšný start a závěr dne je proto nanejvýš důležité odcházet z koupelny..

15.10.2021 / Instalace

Zehnder Group získává 75% podíl ve výrobci ventilačních zařízení Caladair

Skupina Zehnder, přední mezinárodní dodavatel kompletních řešení pro zdravé vnitřní klima, získává většinový podíl 75% ve..

Praktická instruktážní videa od Viega pomohou montážnim firmám

Podrobný průvodce nejmodernější technikou v oblasti odvodňování, potrubních a předstěnových systémů. Tak se dá ve zkratce nazvat..

Moderní trendy ve vytápění rodinných domů

Vytápění a ohřev teplé užitkové vody tvoří až 70 % veškerých nákladů na provoz rodinného domu. Jejich budoucí výši dokáže..

15.9.2021 / Instalace

Přemýšlíte o náhradě za litinový radiátor? Charleston Retrofit je ideální volba

Topná tělesa Charleston Retrofit jsou optimální řešení zejména pro rekonstrukce rodinných domů a bytů. Umožňují jednoduchou náhradu..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři