Společnost Wavin Czechia se podílela na projektu modernizace a zkapacitnění vodovodního přivaděče, který zásobuje pitnou vodou obyvatele z okolí Bystřice pod Hostýnem. Projekt byl realizován ekologickou bezvýkopovou technologií berstlining a bylo při něm využito potrubí Wavin..

5.12.2023 / Materiály

Od 1. ledna 2024 budeme Heidelberg Materials

Jako již převážná většina zemí, ve kterých Heidelberg Materials působí, se i my, společnosti, které jste dosud znali jako členy skupiny..

29.11.2023 / Materiály

Zpětné zásypy TERRAFLOW® Použití litého cementového samozhutnitelného materiálu

S rostoucím tlakem na zrychlování a zefektivňování výstavby může být stále více náročné dodržet požadovaný časový harmonogram..

28.11.2023 / Materiály

Sanace betonu v korozně namáhaném prostředí

Obor sanací nabízí setkání s celou řadou typů konstrukcí a současně s celou řadou prostředí. Vedle mostních konstrukcí,..

28.11.2023 / Materiály

Vhodný výběr materiálu dokáže významně ušetřit!

Představa, že existuje „univerzální“ beton, který lze použít pro všechny typy stavebních prací, je mylná. Špičkoví výrobci..

28.11.2023 / Materiály

Cemex se výrobou a dodávkou betonů podílel na vzniku výjimečného projektu Archeopark ...

...Pavlov. Společnost Cemex je celosvětově předním výrobcem stavebních materiálů, zejména pak cementu, kameniva a čerstvého betonu. Ne..

28.11.2023 / Materiály

Univerzální, variabilní a rychle sloužící - takové je schodiště Ytong

Montáž schodů Ytong zvládne stavebník ve dvou hravě během pár hodin. Navíc mu stupně schodiště vyrobí Xella přesně na míru, takže i..

16.11.2023 / Materiály

Nový stavebnicový systém pro nástupištní hrany ostrovních nástupišt

Společnost MABA Prefa spol. s r.o. ve svém závodě ve Veselí nad Lužnicí nastartovala výrobu nástupištních hran pro ostrovní..

14.11.2023 / Materiály

DELTABLOC – výrobce betonových silničních svodidel a protihlukových stěn inovuje

Společnost DELTABLOC, která byla založená v roce 1993 v Rakousku, je přední světový výrobce betonových a ocelových silničních..

9.11.2023 / Materiály

Nejnovější lávky z UHPC v České republice vznikly s přispěním KŠ PREFA s.r.o.

Česká republika se po boku Malajsie, USA, Švýcarska a Francie řadí mezi světové lídry v aplikacích ultra-vysokohodnotného betonu...

1.11.2023 / Materiály

Komplexní stavební systém Ytong: od velkoformátových tvárnic po variabilní příčkovky

Společnost Xella se na poli inovací orientuje jak na vývoj stavebních materiálů, tak i na komplexní služby, které optimalizují celý proces..

1.11.2023 / Materiály

Společnost Pallmann v mezinárodní soutěži hledá nejlepší parketové podlahy

Společnost Pallmann pořádá Světový pohár Magic Oil Wood Floor World Cup. Pallmann, mezinárodně působící společnost na poli produktů a..

21.10.2023 / Materiály

UZIN Turbolight Systém pro renovaci podlah s omezenou nosností

Každá renovace podlahy má svá úskalí. UZIN má řešení. Systém UZIN Turbolight® kombinuje osvědčenou kvalitu s inovacemi vycházejícími..

19.10.2023 / Materiály

Omítky Ytong na jednovrstvém zdivu. Kdy je aplikovat?

Společně s Ing. Martinem Mihálem, vedoucím technického oddělení Xella CZ/SK, jsme se podívali na to, kdy je nejvhodnější období k..

9.10.2023 / Materiály

Témata konference Xella Dialog: "Statika, akustika, detaily v projekční a stavební praxi”

Tři poslední ročníky, organizované formou on-line konference, se setkaly s úspěchem, proto se i letošní Xella Dialog 2023 uskuteční touto..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři