Malá rodinná firma BETON FEJTA se sídlem ve Stříteži se zabývá produkcí betonových výrobků. V tomto oboru působí již od roku 2000, takže ručí za kvalitu a původ všech svých výrobků, vše je vyrobeno v ČR. Nízké provozní náklady menší firmy se příznivě promítají..

27.6.2022 / Materiály

Funkční systém OBTEGO ochrání vaši podlahu „BETON – CEMFLOW – TERACO“

Již před 2000 lety používali Římané Opus caementicium, známý též jako „římský beton“. Tato směs sestávala z písku, vody, vápna..

27.6.2022 / Materiály

OSBET BETON rozvíjí svou činnost a posouvá kvalitu na vyšší úroveň

Počátky vzniku společnosti OSBET BETON s.r.o. se datují k jaru roku 1990, ještě pod názvem OSBET, kdy se v pronajatém areálu bývalé..

27.6.2022 / Materiály

Sokl z umělého kamene

V dnešní době dochází k obnově celé řady památek. I když to není zcela tak vnímáno, mezi historické povrchové úpravy patří také..

27.6.2022 / Materiály

Bytový soubor Riverfront Gardens k výstavbě široce využívá betony od CEMEXU

V těsném sousedství řeky Dřevnice nedaleko centra města Zlína vyrůstá zbrusu nový bytový soubor s názvem Riverfront Gardens...

27.6.2022 / Materiály

Beto-Tech Praha je již 25 let spolehlivým partnerem v těsnění spodních staveb

Společnost Beto-Tech Praha s. r. o. se zabývá montážemi těsnění spodní stavby, prodejem příslušenství monolitické betonáže..

27.6.2022 / Materiály

TRANSBETON s.r.o. – synonymum pro kvalitní český beton

Společnost TRANSBETON s.r.o. v druhé polovině loňského roku rozšířila rodinu držitelů značky CZECH MADE, kterou ryze českým kvalitním..

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami Česka. Na slavnostním vyhlášení v Martinickém paláci v Praze převzalo vedení..

11.6.2022 / Materiály

Inspirace od sousedů aneb pokládka podlah na podklad se zvýšenou vlhkosti

Ekologické řešení díky UZIN HYDROBLOCK SYSTEM Rychlá zralost pro pokládku v mateřské školce díky ekologickému řešení uzávěry..

9.6.2022 / Materiály

TBG Metrostav se daří získávat pro spolupráci nové odběratele, říká Ing. Jakub Šimáček

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny a www.tvstav.cz jednatel společnosti Ing. Jakub Šimáček. Praha a její okolí je..

1.6.2022 / Materiály, Dílce

Chcete snížit vliv inflace? Nakupujte včas a ve velkém jako Gumex

Inflaci v průmyslové výrobě pohání především růst cen vstupů – energií, materiálu a práce. Pokud chce firma omezit vliv..

Volbou cihel HELUZ FAMILY zrychlíte stavbu domu a ušetříte i za vytápění

Nebylo by vhodné odložit stavbu domu na později? Nebudou postupem času ceny stavebních materiálů klesat? Jaké náklady nejvíce ovlivňují..

20.5.2022 / Materiály

ZAPA SLIM – ideální řešení pro každou vnitřní podlahu

Jedno hinduistické přísloví praví: „Jestliže neumíš tančit, neobviňuj z toho podlahu.“ Dnes už bereme podlahu automaticky jako rovnou..

19.5.2022 / Materiály

Solární střešní TAŠKY Terran Generon ukazují silný inovační potenciál značky

Stavební průmysl má obrovský vliv na životní prostředí, a proto značka betonových střešních krytin Terran rozvíjí svůj produkt..

6.5.2022 / Architektura, Materiály

Chcete v kanceláři dokonalou akustiku? Řiďte se ISO normou 22955

Až 70 % zaměstnanců v kancelářích není spokojeno s akustickými podmínkami na svém pracovišti . Bohužel jsou to ale právě tyto prostory,..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři