...technologie impregnace. Sortiment výrobků společnosti PRESBETON nabízí více než deset produktových řad, přičemž kategorie zámkových, skladebných a plošných dlažeb patří stále mezi nejvýznamnější a nejvyhledávanější mezi zákazníky. Vedle výše uvedených dlažeb..

22.7.2023 / Zahrada

Hezká a jednoduchá pergola zajistila obyvatelům řadovky pocit ochrany a soukromí

Jak se někdy říká v lidové hantýrce, „Tak trošku na ráně“, se cítili obyvatelé nového řadového domu na Mladoboleslavsku vždy..

Cihlová dlažba Meran proměnila zpevněné plochy v zahradě a okolí domu k nepoznání

Neutěšený stav dožívající betonové dlažby na straně jedné a krása přírodní cihlové dlažby na straně druhé. Tak to byly dva..

20.10.2022 / Zahrada

Podzimní údržba trávníku má rozhodující vliv na jeho stav na jaře

Zdravý a krásný trávník je ve vegetačním období skutečnou chloubou domu i místem pro relaxaci celé rodiny. Co však dělat pro jeho..

Inovativní hliníkový systém Moreview pro navrhování velkých posuvných konstrukcí

... se skrytým rámem. Společnost Yawal S.A.  patří k předním dodavatelům architektonických systémů hliníkových profilů v Polsku. Za..

5 tipů, jak vybrat pergolu, která splní všechny Vaše požadavky

Není nad to si v létě a parném dnu sednout pod pergolu a schovat se do stínu, který poskytuje... Jak si ale vybrat pergolu, aby splňovala..

Stavebnicový systém pro bezúdržbovou venkovní terasu promění okolí domu v zónu odpočinku

Stavební systém pro bezúdržbovou terasu se skládá z terasových prken, podkladních hranolů, krycích dílců a klipů, přes které se prkna..

22.4.2022 / Zahrada

Jak správně vybrat a vysadit živý plot

Živý plot není jen obyčejnou ochranou proti zvědavým pohledům vašich sousedů, nezvaným zvířecím návštěvníkům nebo nepříjemnému..

Svět se změnil, kdo chce fungovat, musí vyrazit do světa

Na počátku to byl covid, který měl velký dopad na ceny materiálů. Dosavadní dodavatelské řetězce se rozbily. Velcí hráči si začali..

Online tržiště pro firmy a živnostníky merXu láme rekordy v počtu transakcí

Mezinárodní online tržiště pro firmy merXu, se za pouhý rok fungování stalo vyhledávaným místem pro obchodování firem a živnostníků...

4.2.2022 / Materiály, Fasády, Zahrada

Cihlová dlažba souzní s fasádou i zahradou velkoryse pojatého domu

Už při příjezdu k domu majitele, který se nachází nedaleko Hradce Králové, jsme tušili, že nás čeká něco velkolepého a..

12.11.2021 / Zahrada

Zazimování zahrady, aneb podzim na zahradě má své kouzlo

Je to krása. Do barevného listí stromů se opírá slunce a svěží vítr a tráva již nevykazuje téměř žádný růst. Odkvetly poslední..

Hobbytec investuje do moderní výrobní linky od elumatecu na obrábění hliníkových profilů

Společnost Hobbytec působí na trhu sedmým rokem. Za tuto relativně krátkou dobu se jí však podařilo stát se lídrem v produkci..

Nejširší nabídku průmyslových produktů za nejlepší ceny nabízí elektronické tržiště merXu

Online platforma merXu je elektronické tržiště, které usnadňuje nákupy firmám a podnikatelům z průmyslových oblastí napříč Evropou...

28.8.2021 / Konstrukce, Zahrada

Nový stavební zákon nezmění pravidla pro ploty. Znáte je ale všechny?

Prosazený nový stavební zákon nemění hlavní pravidla pro instalace a opravy plotů u rezidenčních nemovitostí. Hodně druhů oplocení bude..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři