COVIDEM SEM, COVIDEM TAM - Zoufalá komedie Věry Chytilové z roku 1988 „Kopytem sem, kopytem tam“ se věnovala ve své době aktuální chorobě AIDS. Uběhlo 33 let a lidská společnost se potýká s dalším symbolem ohrožení. Uplynulý rok je z pohledu bezpečnosti práce výrazně..

20.4.2021 / Technika

Víte, jak vašim zaměstnancům zajistit bezpečnost při práci ve výškách?

Práce ve výškách nemusí nutně znamenat stavbu mrakodrapu: toto označení totiž nese práce v jakékoliv výšce. Pokud však hrozí riziko..

25.4.2014 / Technika

Bezpečná cesta k úspěchu

Investice do bezpečnosti je objektivně přínosem pro každý projekt. Vyšší hospodárnost, snížené nebezpečí úrazu a zvýšená motivace..

15.2.2013 / Technika

Bezpečná práce na střeše - základ úspěchu!

Firemní slogan „You can be sure“ je vyjádřením podstaty vztahu akciové společnosti LANEX, a. s., k zákazníkům. Základním kamenem..

25.10.2012 / Technika

Povinná školení zaměstnanců nejen na stavbách

Jednou ze základních povinností zaměstnavatele je proškolení zaměstnance v oblasti BOZP (bezpečnosti a ochrany zdraví při práci).

1.12.2011 / Technika

Používáte kotevní body?

Akciová společnost LANEX, působící na českém i zahraničním trhu již od roku 1949, neustále rozšiřuje a inovuje svůj výrobní..

28.11.2011 / Realizace staveb, Technika

V srpnu letošního roku byla v Praze na Pankráci dokončena hrubá stavba City Green Court

Jedná se o projekt společnosti Skanska Property Czech Republic, na jehož realizaci se podílí další složky Skanska a.s. v České..

EUROVIA Kamenolomy ze Skupiny EUROVIA CS získala cenu za bezpečnost práce

Společnost EUROVIA Kamenolomy, a. s., získala ocenění „Zlatý Permon“ v kategorii, která hodnotí bezpečnost práce v hornictví. Cena je..

23.11.2010 / Technika

Do výšek bezpečně

Akciová společnost LANEX, působící na českém i zahraničním trhu již od roku 1949, neustále rozšiřuje a inovuje svůj výrobní program.

3.8.2010 / Technika

Záchytné stavební sítě HUCK zajistí bezpečnost pracovníků na stavbě

Ve stavebnictví v dělnických profesích pracuje v České republice velké množství pracovníků. Tito lidé vykonávají těžkou fyzickou..

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři