Zkraty elektroinstalace patří k častým příčinám požárů s devastujícími následky. O závadě nebo nekvalitních materiálech se můžete dozvědět doslova, až když už je oheň na střeše. Řešením je pohlídat si kvalitu použitých vodičů už při stavbě či..

18.4.2023 / Instalace

Výrazný růst skupiny LAPP a nová hala v ČR pro nabíjecí kabely k elektromobilům

LG: Obrat vyšší o 31 %, počet zaměstnanců vyšší o 10 %. I přes geopolitické a ekonomické výzvy uzavřela skupina Lapp uplynulý..

30.9.2022 / Instalace, Technika

Kluzný řetěz místo kabelových vozíků - ideální řešení do vlhkého a prašného prostředí

Další z řady úspěšných projektů společnosti LAPP je aplikace energetického řetězu Brevetti Stendalto ve společnosti Presbeton. Tato..

23.9.2022 / Instalace

Novinka SKINTOP® s ochrannou spirálou proti ohybu a kontaktní pružinou EMC

Nová a rozšířená řešení kabelových vývodek od společnosti LAPP. Bez kabelových vývodek se při montáži neobejde téměř nic. Pevně a..

13.7.2022 / Instalace

Vysoce flexibilní ethernetový kabel s konstrukcí Fast Connect od společnosti LAPP

Společnost LAPP dále rozšiřuje své portfolio pro průmyslovou komunikaci. Na hannoverském veletrhu představila nový vysoce flexibilní..

10.6.2022 / Instalace

Nový stejnosměrný kabel od společnosti LAPP pomáhá průmyslu šetřit energii

Náklady na energie rychle rostou a průmyslové firmy si stále častěji kladou otázku, kde je ještě možné hledat úspory. Jedním z řešení..

17.5.2022 / Instalace

Černý odolný kabel UNITRONIC® LiYY/LiYCY je určen pro venkovní použití

Existuje jednoduché pravidlo: Pokud jdete ven, měli byste se vhodně obléknout. To platí také pro kabely. Pokud jsou instalovány venku, měly..

29.3.2022 /

Obrat vzrostl o 26,1 procenta, zisk o 177 procent. Silný růst společnosti LAPP

Společnost LAPP, světový lídr na trhu integrovaných řešení v oblasti kabelové a spojovací techniky se sídlem v německém Stuttgartu,..

Představuje se nový emas.cz a jeho aplikace

Před pěti lety byla skupina JANČA V. M. s. r. o. rozšířena o společnost EMAS ELEKTROMATERIÁL a. s., čímž se tato ryze česká..

11.5.2021 / Instalace

Plastové kabelovody značky ZEKAN od společnosti CWS nabízí široké použití

Společnost CWS s. r. o. vznikla v roce 1993 a zabývá se výrobou specifického sortimentu, který je určen pro energetiku, telekomunikace,..

25.8.2020 / Instalace

Systémový dodavatel průmyslových kabelů LAPP slaví 60 let!

Letos uplyne 60 let od okamžiku, kdy zakladatelé společnosti Ursula Ida Lapp a Oskar Lapp registrují společnost jako U.I. Lapp KG. Pro Oskara..

19.8.2020 / Instalace

Největší svíticí šperk na světě s kabely LAPP

Česká sklářská společnost Lasvit vytvořila pro tichomořský hotel Imperial Pacific největší svíticí šperk na světě. Monumentální..

24.4.2020 / Instalace

Kabelové systémy LAPP součástí Industry 4.0 v Kia Motors Slovakia

Automobilový průmysl představuje v období čtvrté průmyslové revoluce špičku pokroku, a proto komponenty, které zajišťují digitalizaci a..

26.3.2020 / Instalace

Lapp kabel otevřel nové logistické centrum infrastrukturních kabelů v Polsku

Po necelém roce výstavby byl začátkem listopadu v Polsku poblíž Vratislavi zahájen provoz nového logistického centra LAPP pro..

13.2.2020 / Instalace

LAPP Canada poskytuje kompletní řešení kabeláže pro kanadský pivovar

Velká severoamerická pivovarnická společnost nedávno vybudovala nové zařízení o rozloze více než 37 000 m2. Výběr kabelů a instalaci..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři