Aktivace staničního zabezpečovacího zařízení ESA 44-PL pro železniční stanice Rokietnica a Szamotuły, včetně mezistaničního úseku vybaveného integrovaným traťovým zabezpečovacím zařízením typu ITZZ, je potvrzením schopností české společnosti AŽD pracovat v..

Zdeněk Chrdle byl posedmé zvolen generálním ředitelem společnosti AŽD

Na valné hromadě společnosti AŽD, která se uskutečnila v pátek 6. března 2020, proběhly volby statutárních orgánů a generálního..

30.1.2020 / Instalace, Doprava

Společnost AŽD podepsala třetí kontrakt v Polsku

Polský správce železniční infrastruktury PKP PLK podepsal se společností AŽD smlouvu na modernizaci zabezpečovacího a sdělovacího..

19.9.2016 / Instalace

Spolehlivý, elegantní elektromechanický parkovací systém

Patří k současnému modernímu stylu života. Trevipark vyvinula a k dokonalosti dovedla světová firma TREVI S.p.A. z Itálie,..

15.9.2014 / Instalace

Jak snadno a rychle zaparkovat

Parkovací systémy se již staly běžnou součástí života řidičů ve větších i menších městech. Provozovatelé parkovišť se snaží o..

19.9.2013 / Instalace

Jak snadno a rychle zaparkovat

Parkovací systémy se již staly běžnou součástí života řidičů ve větších i menších městech. Provozovatelé parkovišť se snaží o..

17.9.2012 / Instalace

GREEN center slaví 20. výročí svého vzniku

GREEN Center s. r. o. zaujímá přední postavení na českém trhu v oblasti dodávek parkovacích systémů. V současnosti ovládá kolem..

KOMA Industry zahajuje výstavbu parkovacího domu ve Slaném

29.7.2011 byla v centru Královského města Slaný slavnostně zahájena výstavba parkovacího domu, který bude vybaven sofistikovanou..

21.9.2010 / Instalace

GreenPro - systémy pro výběr poplatků za parkování

V centrech měst dnes již prakticky nenaleznete parkovací plochu, kde by se parkovalo zdarma. Aby byl výběr poplatků co nejefektivnější, aby..

23.8.2010 / Instalace

Parkovací systémy BENINCA´ a RISE

.Elektromechanické silniční závory, automatické, poloautomatické a fixní sloupy od společnosti Beninca pro pohodlné zabezpečení vjezdů do..

15.7.2010 / Instalace

ELTODO dopravní systémy s.r.o. slaví výročí - 10 let na českém trhu

Společnost ELTODO dopravní systémy s.r.o. je špičkovou firmou působící na našem trhu v oblasti silničních dopravních systémů.

14.7.2010 / Instalace

Špička v oblasti parkovacích systémů

Společnost Designa Parking&Access s.r.o. působí na českém trhu samostatně již od roku 2000, kdy hlavním zaměřením společnosti je nabídka..

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři