Na valné hromadě společnosti AŽD, která se uskutečnila v pátek 6. března 2020, proběhly volby statutárních orgánů a generálního ředitele. Tím byl znovu zvolen stávající ředitel Ing. Zdeněk Chrdle. Do dozorčí rady byli zvoleni: Petr Rott, Miroslav Kozák a František..

30.1.2020 / Instalace, Doprava

Společnost AŽD podepsala třetí kontrakt v Polsku

Polský správce železniční infrastruktury PKP PLK podepsal se společností AŽD smlouvu na modernizaci zabezpečovacího a sdělovacího..

19.9.2016 / Instalace

Spolehlivý, elegantní elektromechanický parkovací systém

Patří k současnému modernímu stylu života. Trevipark vyvinula a k dokonalosti dovedla světová firma TREVI S.p.A. z Itálie,..

15.9.2014 / Instalace

Jak snadno a rychle zaparkovat

Parkovací systémy se již staly běžnou součástí života řidičů ve větších i menších městech. Provozovatelé parkovišť se snaží o..

19.9.2013 / Instalace

Jak snadno a rychle zaparkovat

Parkovací systémy se již staly běžnou součástí života řidičů ve větších i menších městech. Provozovatelé parkovišť se snaží o..

17.9.2012 / Instalace

GREEN center slaví 20. výročí svého vzniku

GREEN Center s. r. o. zaujímá přední postavení na českém trhu v oblasti dodávek parkovacích systémů. V současnosti ovládá kolem..

KOMA Industry zahajuje výstavbu parkovacího domu ve Slaném

29.7.2011 byla v centru Královského města Slaný slavnostně zahájena výstavba parkovacího domu, který bude vybaven sofistikovanou..

21.9.2010 / Instalace

GreenPro - systémy pro výběr poplatků za parkování

V centrech měst dnes již prakticky nenaleznete parkovací plochu, kde by se parkovalo zdarma. Aby byl výběr poplatků co nejefektivnější, aby..

23.8.2010 / Instalace

Parkovací systémy BENINCA´ a RISE

.Elektromechanické silniční závory, automatické, poloautomatické a fixní sloupy od společnosti Beninca pro pohodlné zabezpečení vjezdů do..

15.7.2010 / Instalace

ELTODO dopravní systémy s.r.o. slaví výročí - 10 let na českém trhu

Společnost ELTODO dopravní systémy s.r.o. je špičkovou firmou působící na našem trhu v oblasti silničních dopravních systémů.

14.7.2010 / Instalace

Špička v oblasti parkovacích systémů

Společnost Designa Parking&Access s.r.o. působí na českém trhu samostatně již od roku 2000, kdy hlavním zaměřením společnosti je nabídka..

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři