„Kování pro celosklo řešíme s citem pro detail,“ tak zní motto společnosti Vitro Construction, která se specializuje na distribuci a technické poradenství v oblasti kování, profilů a dalších komponentů pro celoskleněné konstrukce od těch nejmenších instalací až..

23.11.2017 / Dílce, Konstrukce

Inovovaná kompozitní výztuž firmy PREFA KOMPOZITY, a. s.

Kompozitní vyztuž určena do betonových konstrukcí je heterogenní materiál tvořeny dvěma základními složkami – nosnou složkou ve formě..

3.10.2017 / Dílce, Výplně otvorů

Hliníkové brány a zábradlí od firmy JIMI TORE zvýší estetickou úroveň vašeho domu

Kvalitních výrobků, které splňují vysoké nároky na materiálové a řemeslné zpracování, není na trhu nikdy dost. To vede často k tomu,..

23.5.2017 / Materiály, Dílce

Maba Prefa - kompetentní a spolehlivý partner

MABA Prefa spol. s r. o. patří mezi přední výrobce prefabrikátů v České republice. Společnost patří do nadnárodní průmyslové..

25.11.2015 / Materiály, Dílce

Společnost GreenWood spol s r. o. rozšiřuje okruh svých činností

Z důvodu zkvalitnění služeb a možnosti komplexní realizace zakázek rozšířila naše společnost svou nabídku o zámečnictví..

23.5.2012 / Materiály, Dílce

ArcelorMittal přichází na trh s novými typy svodnic typu AM

ArcelorMittal Distribution Solution Czech Republic, s.r.o. je dceřinou společností ArcelorMittal Ostrava, a.s., jež byla historicky jediným..

Realizace protihlukových stěn Liadur na Slovensku

Projekt PPP – rychlostní silnice R1, úsek Nitra západ – Selenec

26.10.2011 / Realizace staveb, Dílce

Silniční a mostní záchytné systémy Fracasso jsou prověřeny více než 60 let

Jistě musíme všichni uznat, že bezpečnost hraje v dopravě tu nejdůležitější roli. Pokud se zaměříme pouze na dopravu silniční,..

Pružné směrové sloupky GS-SF první rok na scéně

V květnu roku 2008 představila společnost GS PLUS s.r.o. na českém trhu nový výrobek pro vybavení pozemních komunikací - pružný ocelový..

19.7.2010 / Realizace staveb, Dílce

Pro bezpečnější cesty

V oblasti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích se společnost PPS s.r.o. podílí širokou škálou výrobků od šesti..

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři