V letošním roce byla v areálu firmy LAPP v Otrokovicích-Kvítkovicích dokončena stavba nové výrobní budovy a následně zahájena výroba nových produktů z oblasti kompletního kabelového řešení. Konkrétně se jedná o nabíjecí kabely pro e-mobility a výrobu kabelové..

Jaké jsou současné trendy ve výplních stavebních otvorů?

Jak širokou oblast představují výplně stavebních otvorů, si skutečně dokáží představit jen zasvěcení stavební profesionálové. K..

Kvalitní hliníkové fasádní systémy německé firmy RAICO vstupují na náš trh

Působivá a nápaditá architektura je něčím, co člověka pohybujícího se ve veřejném prostoru utváří, ovlivňuje i fascinuje zároveň...

18.9.2013 / Výplně otvorů

HASIL a. s. v roce 2013

HASIL a. s. má již déle než 20 let na českém trhu významné postavení v oboru výplní stavebních otvorů. Vyrábí a dodává..

Představení společnosti HSF System a. s. generálního dodavatele projektu „KIKA Poprad“

Společnost HSF System a. s. oslavila v tomto roce 10 let působení na českém a slovenském stavebním trhu. Během této doby si svým růstem..

26.7.2012 / Výplně otvorů

Hasil – 20 let tradice a kvality

Hasil, a.s. má na českém trhu významné postavení v oboru výplní stavebních otvorů. Vyrábí a dodává protipožární a nepožární..

20.7.2010 / Výplně otvorů

Světlíky Makrotherm® - Vaše jistota

Jako vůbec první v Československu zahájil Zenit, spol. s r.o. v roce 1992 obchodní činnost v oblasti prodeje plných a dutinkových..

12.7.2010 / Výplně otvorů

SEP Moravia, s.r.o.nová firma se starým jménem

Zkratka SEP znamená „Systémy Efektivního Prosvětlování“. Pro tuto podnikatelskou činnost byla v roce 1991 založena společnost SEP..

Fasády moderních budov osloví a potěší

Fasády dnešních moderních budov musí splňovat nejen tepelně-technické parametry stanovené normami, ale aby oslovily investory, developery..

1
NAŠI PARTNEŘI Další partneři