19.3.2013 / Instalace

Eaton dodává energii pro ostravský superpočítač

V těchto dnech byla oficiálně zahájena stavba prvního českého superpočítače v Centru excelence IT4Innovation v Ostravě. Eaton..

9.1.2013 / Instalace

Ohřev pitné vody se sportovním výkonem

Po každém tréninku je ve sportovním výkonnostním centru stolního tenisu v Ochsenhausenu v provozu všech deset sprch najednou. K tomu..

7.1.2013 / Instalace

Termo Komfort má recept na snižování nákladů za vytápění a ohřev teplé vody

Růst cen energií dělá mnoha stavebníkům i majitelům stávajících objektů nemalé starosti. Řešením, jak předejít zvyšování..

7.1.2013 / Instalace

Plošné temperační systémy pro rodinné domy, byty, budovy od FV Plastu

Ať už se staví nový objekt nebo je rekonstruován starý rodinný domek po pratetě, vždy stojí na prvním místě touha po co..

7.1.2013 / Instalace

Stále více důvodů pro řízené větrání s rekuperací tepla

Větrání otevřeným oknem je u nás zatím „nejsympatičtějším“ způsobem výměny vzduchu v místnostech, neboť si nežádá žádných..

20.12.2012 / Instalace

REFLEX - to je dlouholetý výzkum a vývoj promítnutý do konkrétních sériových výrobků

v oblasti udržování tlaku, odplyňování a automatického doplňování. Nosným výrobním programem reflexu jsou expanzní systémy. Zejména..

14.9.2012 / Instalace

Thermona má recept na zvýšené náklady blížící se topné sezóny

Před začátkem topné sezóny požádala redakce Stavebních a investorských novin a TVstav.cz o rozhovor obchodního ředitele společnosti..

20.4.2012 / Instalace

Polyfunkční ventilační a chladící jednotka LWZ 304/404 SOL

Na základě rozsáhlých zkušeností s konstrukcí tepelných čerpadel, využitím odpadního tepla z větrání a solárních systémů byla..

23.3.2012 / Instalace, Velkoobchody

Dohled nad bezpečností kotlů zajistí easySafety

Eaton Elektrotechnika s.r.o. (dříve Moeller Elektrotechnika), přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, uvedl v těchto..

Napájecí systémy dodá Eaton Elektrotechnika

Od výroby jističů produktové řady Moeller Series až po nové globální inovační centrum zabývající se vývojem energeticky účinných..

8.2.2012 / Instalace

HAIDY – systém chytrého bydlení

HAIDY je systém inteligentního řízení budov a domácností, který Vám umožňuje komplexní, jednoduché a intuitivní ovládání všech..

27.12.2011 / Instalace

Reflex a jeho komplexní program boje se „zavzdušňováním“ otopných a chladicích soustav

Vzduch, ale přesněji plyny v těchto soustavách, jsou nejčastější příčinou poruch cirkulace a tím předávání tepla, hluku a..

3.10.2011 / Instalace

Bytové stanice LOGOaktiv v praxi

Na jaře letošního roku byl zkolaudován projekt „Rezidence Libuš“. Rezidence je postavena ze sedmi třípodlažních vila-domů A až E...

30.9.2011 / Instalace

Rozdělení LG klimatizační techniky

Původně vznikla společnost LG v Koreji roku 1958 pod názvem GoldStar. Až v roce 1995 získává název, pod kterým ji známe dnes - LG..

30.9.2011 / Instalace

Vytápění, větrání a klimatizace rodinných domů

V každoročních výdajích na provoz domu jsou finanční náklady na vytápění objektu a na přípravu teplé vody pro domácnost po dostavbě..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři