Zeleným budovám svítí do budoucna „zelená“

Provoz budov patří k největším spotřebitelům energií na světě vůbec. Důvody jsou jednoduché. V zimních měsících je nutné..

17.3.2011 / Instalace

iNELS Multimedia - více než systém!

Na trhu je mnoho systémů, které s sebou nesou slovo „komplexní“. Nakonec i náš systém iNELS se tímto přívlastkem pyšní. Co to však..

17.3.2011 / Instalace

Nabídnout komplexní optimalizaci úspor energií,

to je směr, kterým se chceme vydat, představuje budoucí vizi společnosti ExtraNet Technologies s.r.o. (EXNT) její ředitel, pan Aleš Kudlák.

17.3.2011 / Instalace

Plošné elektrické vytápění AEG určené pro nízkoenergetické RD

Stiebel Eltron je již od roku 1924 synonymem komfortu technického zařízení budov. Vývoj firmy sleduje jeden cíl: vyvíjet, vyrábět..

1.2.2011 / Instalace, Energetika

Domat dokončil modernizaci systému řízení teplárenské sítě SPB Trenčín.

Pardubický Domat Control System úspěšně dokončil a předal slovenské společnosti Služby pre bývanie Trenčín (SPB) do zkušebního provozu..

14.10.2010 / Instalace

iNELS Multimedia. Nová dimenze ve Vašem bydlení.

Společnost ELKO EP, s.r.o. Vám představuje špičkový systém iNELS Multimedia, který dodává inteligentní elektoinstalaci iNELS zcela nový..

13.9.2010 / Instalace

Na téma fototermické sluneční kolektory s Ing. Pavlem Dufkem

Před pár lety byl svět fascinován možností vyrábět elektřinu ze slunce pomocí fotovoltaických panelů a dokonce se podařilo prosadit v..

17.8.2010 / Instalace

Lapp Kabel oživil UFO

Každé město má svoji dominantu. Když se řekne Praha, každému se jistě vybaví Karlův most. K Paříži patří Eiffelova věž a..

12.8.2010 / Instalace

Dlouholetý výzkum a vývoj promítnutý do konkrétních výrobků

Přesvědčte se o špičkové technické úrovni našich výrobků, o vysokém standardu našich technických podkladů, dokážeme vám, že je to..

5.8.2010 / Instalace

Novinky v inteligentních instalacích Eaton na veletrhu AMPER 2010

Pod novým názvem letos poprvé vystoupí na tradičním elektrotechnickém veletrhu AMPER 2010 společnost Eaton Elektrotechnika.

5.8.2010 / Instalace

Ventilační turbíny EDMONDS

...Ventilace vzduchu při využití obnovitelného zdroje energie - větru - přináší velké úspory energií a novou kvalitu nejen v oblasti..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři