Společnost Heberger CZ s. r. o. působí na českém trhu jako součást nadnárodní skupiny Heberger Group již od roku 1994. I přesto, že se svou velikostí řadí spíše k menším firmám, objemem a složitostí dodávaných zakázek se vyrovná největším stavebním společnostem v ČR.

28.11.2023 / Projektanti

Znáte MAWIS? Portál profesionálního stavebníka?

Již více než 10 let je na trhu MAWIS, portál od společnosti HRDLIČKA spol. s r.o., který si klade za cíl usnadnit práci při plánování,..

8.11.2023 / Projektanti

Příprava vysokorychlostních tratí u nás zaznamenala ohromný posun kupředu

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Ing. Tomáš Slavíček, generální ředitel společnosti SUDOP PRAHA a.s. Společnost..

Výstavba dešťové kanalizace pomocí technologie šnekového vrtání s pilotním vrtem

HYDROTECHNIK PRAHA spol. s r.o. v loňském roce dokončila práce na úseku dálnice D3 0310/II Hodějovice–Třebonín. Při výstavbě..

25.10.2023 / Projektanti

Yellow Book FIDIC, Design&Build z pohledu projektanta – příklady z praxe

Zadávání zakázek formou Design&Build (D&B) představuje aktuální trend nejen v dopravním stavitelství. Role projektanta v této formě..

25.10.2023 / Projektanti

Garnets Consulting slaví 15 let na českém trhu

Garnets Consulting a.s. patří mezi přední české společnosti, poskytující inženýrské služby, poradenství, projektování a projektové..

Souvislosti skladby šikmé střechy při použití a instalaci fotovoltaiky

V současné době s vysokým nárůstem cen energií enormně stoupá i zájem o větší nezávislost na dodavatelích elektrické energie...

26.6.2023 / Projektanti

Za minutu dvanáct – hrozí konec českého jaderného know-how?

Vláda má na podzim rozhodnout o vítězi tendru na dostavbu nových jaderných zdrojů u nás. Největší české dodavatelské firmy v oblasti..

18.6.2023 / Projektanti

I/54,I/55 Veselí nad Moravou, křižovatka Projekt přestavby stykových křižovatek na okružní

Předmětem uvedené akce byla přestavba stávajících stykových křižovatek na okružní, vybudování cyklostezek včetně odvodnění,..

10.6.2023 / Projektanti

Ceníky pro oceňování dopravních staveb pro všechny stupně přípravy

Pro ocenění silničních i železničních staveb dnes existují ceníky pro všechny stupně přípravy, které jsou spravovány SFDI. Tyto..

Po vodě – ekologicky, levně a pohodlně v souladu s požadavky dnešní doby

Ředitelství vodních cest ČR má za úkol připravit a provést výstavbu a modernizaci důležitých vodních cest a dalších potřebných..

24.5.2023 / Projektanti

Projekty Skupiny VINCI Construction CS zlepšují plynulost dopravy a ulevují obcím

Prodloužení dálniční sítě, větší kapacita silničních komunikací, snížení dopravního zatížení obcí, rychlejší a bezpečnější..

22.5.2023 / Projektanti

Geodeti pracují na mapových podkladech pro vysokorychlostní tratě na Vysočině a ...

... v Moravské bráně. Na dvou úsecích budoucí sítě vysokorychlostních tratí (VRT) se naplno rozběhly geodetické práce. Přesné mapové..

22.5.2023 / Projektanti

Specifika návrhu trakčního vedení zubačky Štrba – Štrbské Pleso

V rámci komplexní rekonstrukce zubačky Štrba – Štrbské Pleso, která se projekčně připravovala v letech 2017 a 2018, bylo nutné..

UZIN HYDROBLOCK SYSTEM - nátěr pro uzavření zbytkové vlhkosti v cementových podlahách

Rychlá zralost pro pokládku v mateřské školce díky ekologickému řešení uzávěry zbytkové vlhkosti. Na pozemku vedle stávající..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři