Developerem projektu byla investiční skupina NEP Partners
Zkušený tým skupiny NEP Partners se již téměř 15 let věnuje výstavbě stylového, moderního bydlení pro současného Evropana. Svědčí o tom více než tisícovka atraktivních nemovitostí ve Velké Británii, Polsku a Itálii. Pozemky vždy - a platilo to i v tomto případě - pečlivě hledá a vybírá místa, na kterých je možné budovat obytné areály, nabízející nový životní styl.

Bydlení uprostřed zeleně
Developer již do samotného názvu projektu Gardens vložil svou základní filozofii, bydlení v tichu uprostřed zeleně, v Seneckých "zahradách". Celý areál na jihovýchodní hranici slovenského města Senec nabídl zájemcům o bydlení na výběr tři typy novostaveb - dvoj- až čtyřpokojové byty v třípodlažních apartmánových bytových domech, tří- a čtyřpokojové skandinávské bungalovy a pozemky s plochou 520 až 650 m2 pro rodinné domy dle individuálních projektů. Rezidenční čtvrti dominuje funkčnost, harmonie a zeleň. Developer dbal zejména na to, aby celkový vzhled areálu působil stylově a uceleně. Na nízkopodlažních budovách v moderním stylu se snoubí prvky i materiály - čisté linie, oku lahodící tvary budov, rovné střechy, velké terasy a lodžie se skleněným zábradlím. „Potěšilo nás, že o našem přístupu velmi pozitivně informovaly místní média a že s kvalitou bydlení jsou spokojeni i současní rezidenti. Je to ocenění práce širokého týmu lidí, kteří celý projekt připravili."říká Milan Smaho, projektový manažer NEP Senec Gardens, s.r.o.

Tvárnice Ytong a Silka přispěly k úspěchu unikátního rezidenčního projektu Senec Gardens.

 

Špičkové stavební materiály a technické detaily zvyšují komfort bydlení
Dispoziční řešení všech novostaveb jsou funkční a promyšlené. Z materiálů a zařízení je třeba vyzdvihnout zejména stavební materiály jako jsou tvárnice Ytong a Silka, samozřejmostí jsou certifikovány rozvody, samostatné značkové kotle a zásobníky na ohřev vody, různé typy úsporného vytápění a nadstandardní izolace, díky čemuž dosahuje bydlení v novostavbách Senec Gardens úsporný standard.

Milan Smaho ocenil přesnou, kvalitní a rychlou výstavbu s tvárnicemi Silka a Ytong: „Celý projekt se rodil několik let a už v té době rostly ceny nemovitostí na slovenském trhu. To vyvolalo vysoký zájem o bydlení, a tak jsme uvítali, že jsme s těmito tvárnicemi mohli bytové domy postavit efektivně, rychle, přesně a ve vysoké kvalitě. Navíc tvárnice Silka přidali vysoký akustický komfort v interiérech nových bytů, takže naše volba byla jasná."

Tvárnice Ytong a Silka přispěly k úspěchu unikátního rezidenčního projektu Senec Gardens.Zájem developerů o rychlou a přesnou výstavbu uspokojí i současné velkoformátové tvárnice Ytong a Silka
V současnosti už je nabídka ze strany společnosti Xella o krok dál – s novými velkoformátovými tvárnicemi Ytong Jumbo se dá v jednom kroku vyzdít osmkrát větší plocha než s klasickými tvárnicemi, které jsou použity v Senci. Prvky Ytong Jumbo se používají pro nosné i nenosné obvodové a vnitřní stěny, ztužující, výplňové a požární stěny nízkopodlažních i vícepodlažních budov. Velkoformátové tvárnice se zdí strojově pomocí malých jeřábů s montážními samosvornými kleštěmi. Současně s rostoucím výkonem se snižují nároky na personál. A když má investor či jeho projektant zájem o nosné stěny s vysokou nosností a výbornými akustickými vlastnostmi, má k dispozici velkoformátové vápenopískové tvárnice Silka Tempo.