Léto je rok od roku teplejší. Často začíná již na jaře a protahuje se do podzimu. Proto je „bydlení v zeleni“, tj. na terase nebo na zahradě stále populárnější. Pergoly a markyzy Hella Vám je učiní ještě příjemnější.

29.6.2023 / Výplně otvorů

Jak ochránit domov před spalujícím letním sluncem?

Domov zalitý sluncem si přeje většina z nás, ale tato radost má i svá úskalí. Letní slunce velmi často způsobuje nadměrné vyhřívání..

14.6.2023 / Výplně otvorů

Pohony venkovních rolet GEIGER zpřístupňují druhou únikovou cestu z budov při požáru

Systém RESCUE-R od společnosti GEIGER: Při každodenním používání lze venkovní rolety pohodlně ovládat pomocí elektrického pohonu. V..

26.5.2023 / Výplně otvorů

Okna se mění v kamna. Jak ochránit domov před letním sluncem?

Domácnost zalitá sluncem je přirozeným přáním každého z nás, ale tato radost má i své stinné stránky. Přímé letní slunce velmi..

2.3.2023 / Výplně otvorů

GEIGER představuje inteligentní kompaktní motor pro úzké rolety

Pohon s krátkým provedením pro závěsy od 370 milimetrů: Na základě osvědčeného žaluziového motoru GJ56 vyvinula společnost GEIGER..

8.10.2022 / Výplně otvorů

Venkovní stínění nechrání jen proti slunci ale také šetří energie v zimě

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti stínicí techniky? Jak ovlivňuje její výběr daný typ či stáří domu a kdy k němu přistoupit?..

16.9.2022 / Výplně otvorů

Úsporu nákladů, zabezpečení domu i chládek v interiéru zajistí exteriérové žaluzie

Venkovní žaluzie jsou v současné době oblíbenou alternativou závěsů a interiérových žaluzií a svými vlastnostmi překonaly jakékoliv..

22.8.2022 / Výplně otvorů

Screenové clony - tepelný komfort, soukromí i výhled v zimě v létě

Screenové clony jsou typem stínící techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Umožňuje průhled ven,..

5 tipů, jak vybrat pergolu, která splní všechny Vaše požadavky

Není nad to si v létě a parném dnu sednout pod pergolu a schovat se do stínu, který poskytuje... Jak si ale vybrat pergolu, aby splňovala..

Unikátní transparentní membrána STFE pro architektonickou svobodu

Společnost Serge Ferrari Group řeší architekturu budoucnosti s pomocí inovací a důrazem na větší kreativitu a udržitelnost. V průběhu..

8.8.2022 / Výplně otvorů

GEIGER optimalizuje svůj sortiment s novými motory pro venkovní žaluzie

Německá společnost GEIGER GmbH doposud nabízela elektromotory pro pohon žaluzií s velmi širokou škálou variant ovládání a softwaru...

6.8.2022 / Výplně otvorů

KOSMOS / ACTUAL – nová značka na trhu stínicí techniky v ČR

ACTUAL je předním evropským výrobcem oken, dveří, celoskleněných systémů a stínicí techniky, který čtyřikrát získal cenu..

Jaké jsou současné trendy ve výplních stavebních otvorů?

Jak širokou oblast představují výplně stavebních otvorů, si skutečně dokáží představit jen zasvěcení stavební profesionálové. K..

27.4.2022 / Výplně otvorů

GEIGER představuje inovativní řešení pohonů stínící techniky druhé únikové cesty

První úniková cesta je dopravní cesta, která umožňuje lidem rychle opustit nebezpečný prostor. Vede buď ven z budovy na volné..

Vodící lišty z PET granulátu pro venkovní žaluzie s výbornými izolačními vlastnostmi

Vysoké technické nároky na stavební materiál s sebou často nesou kompromisy mezi kvalitou a ekologickým zpracováním. Český výrobce..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři