- Stroje pro renovaci trávníků RYAN nově pod značkou Bobcat - Společnost Doosan Bobcat rozšiřuje svou globální strategii značky - zařízení pro renovaci trávníků RYAN se začne v roce 2024 používat značku Bobcat.

26.6.2023 / Technika

Bobcat uvádí na trh novou řadu sekaček pro profesionální použití

- Bobcat vstupuje na trh se třemi typy sekaček – „Ride-On“ se sedící obsluhou, „Stand-On“ se stojící obsluhou a „Walk-Behind“ s..

5.12.2022 / Technika

Bobcat uvádí na trh stroje z oblasti komunální a zahradní techniky

Po úspěchu na severoamerickém trhu je nyní řada inovativních zařízení Bobcat pro obor komunální a zahradní techniky (GME, ground..

27.10.2021 / Technika

Díky nové firmě Vermeer CS nabídneme zákazníkům maximální koncentraci na produkty Vermeer

Společnost Vermeer CS s. r. o. (Czech & Slovakia) vznikla jako nástupnická společnost rozdělením společnosti TRANSTECHNIK CS, spol. s r. o...

Nejširší nabídku průmyslových produktů za nejlepší ceny nabízí elektronické tržiště merXu

Online platforma merXu je elektronické tržiště, které usnadňuje nákupy firmám a podnikatelům z průmyslových oblastí napříč Evropou...

3.8.2021 / Technika

130 teleskopických nakladačů Bobcat pro francouzské zemědělce

Organizace Camacuma zakoupila 130 teleskopických nakladačů Bobcat TL38.70HF. V rámci svého vozového parku je bude nabízet k pronájmu..

16.3.2021 / Zahrada, Technika

Je čas pro jarní vertikutaci trávníku a zmlazení Vaší zahrady

Obdobím, které je rozhodující pro kvalitu a krásu Vašeho trávníku je jaro. Konkrétně jsou to měsíce březen a duben. V těchto dnech se..

25.11.2020 / Technika

Bobcat „Next is Now“: převratná změna v odvětví kompaktních strojů

Uplynulých 60 let produkty Bobcat definovaly globální odvětví kompaktních strojů. S vizí „Next is Now“ společnost přetváří jejich..

24.11.2020 / Technika

Ručně i za pomocí techniky vzniká v Úněticích komunitní odpočinková louka

Stavební technika dokáže být neocenitelná při mnoha komunálních projektech. Příkladem může být budování přírodní odpočinkové..

9.7.2020 / Technika

Elektrické rypadlo Bobcat E10e pomáhá dobývat archeologická tajemství

Elektromobilita a snižování emisí je dnes celospolečenské téma a alternativní pohony jsou postupně zaváděny i do stavební techniky...

Robotické sekačky jsou budoucností údržby zahrad u rodinných domů

Je mnoho věcí, které nám ještě před nedávnem zněly jako science fiction a přesto jsou nyní zde. Běžné se kupříkladu stávají online..

21.5.2019 / Technika

Inteligentní stroje a technologie dominovaly expozici firmy Vermeer na veletrhu Bauma 2019

Na letošní výstavě Bauma 2019 byla na stánku firmy Vermeer představena celá řada inovativních a „inteligentních“ strojů..

2.11.2018 / Technika

Bezvýkopové technologie šetří náklady a minimalizují dopravní omezení ve městech

V roce 1991 přichází společnost Vermeer se svým prvním vrtným zařízením v historii. Od té doby uteklo nejen hodně vody, ale trh v..

30.11.2017 / Zahrada, Technika

Zazimování sekaček a jiných zahradních pomocníků

Konec zahradnické sezóny je tady a s ní i čas na posezónní servis používaných strojů. Sekačky na trávu stejně jako motorové pily či..

19.10.2016 / Technika

Instalace optických sítí

Pro většinu obyvatel v České republice je internetové připojení samozřejmostí. Přesto podle mapování vysokorychlostních sítí v naší..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři