Již více než 30. Let zkušeností v oblasti rezidenční developerské výstavby nabízí svým klientům společnost Lexxus Norton. Také v současné době nabízí společnost ke koupi řadu prémiových nemovitostí, které osloví jak investory, tak i zájemce o koupi bytu.

9.10.2023 / Developeři

V rámci projektu Rohan City dokončujeme novou centrálu naší společnosti

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny a www.tvstav.cz Ing. Igor Klajmon, ředitel developmentu společnosti Sekyra Group,..

18.5.2023 / Developeři

Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

Projekt výstavby nového bytového domu Rezidence Malkovského v pražských Letňanech dosáhl významného milníku, a to nejvyššího bodu..

4.5.2023 / Developeři

SATPO zkolaudovalo dva rezidenční projekty na Praze 5

Developerská společnost SATPO úspěšně zkolaudovala projekty Rezidence Kobrova a Holečkova House, které stavěla na Praze 5. Jejich..

24.4.2023 / Developeři, Materiály

Výstavba s velkoformátovými tvárnicemi Ytong a Silka je rychlá, přesná a kvalitní

Velkoformátové stavební prvky řeší zejména neustálý tlak na rychlost a současně kvalitu výstavby při nedostatku pracovních sil...

21.4.2023 / Developeři

Jak koupit apartmán ve Španělsku a začít si užívat moře a slunečné dny?

Stagnace realitního trhu v české republice i přes mírné oživení v posledním období přetrvává. Důvody jsou zřejmé. Obdobně, jako je..

21.2.2023 / Developeři

Výjimečný byt na výjimečném místě v centru Prahy. Může být Váš!

Bydlení v centru Prahy bude mít vždy své neopakovatelné kouzlo. Dvojnásob to platí o bytech, které nedávno prošly citlivou rekonstrukcí a..

15.11.2022 / Developeři

Prodej poslední etapy bytových domů v Jinočanech byl zahájen

Ideální bydlení pro rodiny s dětmi. Právě tak byl navržen Projekt Bydlení Jinočany, který nabízí nové byty k prodeji v dispozicích 1+kk..

LEXXUS-NORTON - Expert na prémiové bydlení zahájil prodej pozemků Poděbradské zahrady

Známý pražský developer společnost Lexxus - Norton zahájila prodej zajímavých pozemků pro výstavbu rodinných domů s názvem Poděbradské..

15.5.2022 / Developeři

Výstavba nových bytů v Praze je rekordní, i přesto nedojde ke zvýšení jejich nabídky

Přinášíme souhrn dat a trendů na pražském realitním trhu za rok 2021. Počet dokončených bytů se oproti roku 2020 v Praze mírně..

SATPO dokončila hrubou stavbu rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova

U příležitosti dokončení hrubé stavby rezidenčního projektu Holečkova House a Rezidence Kobrova se v nejvyšším patře Rezidence Kobrova..

17.1.2022 / Developeři

Smíchov City bude nadčasovou čtvrtí, kam se budou lidé rádi vracet

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Ing. Igor Klajmon, ředitel developmentu společnosti Sekyra Group, a. s. *** Smíchov..

Co čeká české stavebnictví v nadcházejícím roce 2022?

Stavebnictví patří mezi klíčové obory ekonomiky. Rozvíjí-li se stavebnictví, znamená to předpoklad úspěšného rozvoje i pro celou řadu..

24.5.2021 / Developeři, Materiály

Rychlá výstavba projektu Byty Boskovice díky maltě HELUZ SIDI

Hrubá stavba projektu Byty Boskovice vyrostla velmi rychle z broušených cihel HELUZ a monolitických stropů v centru moravské obce. Nájemní..

28.11.2020 / Developeři, Materiály

Klidné a energeticky nenáročné bydlení postavené z cihel HELUZ

Developerský projekt Harcovna nabízí na atraktivním místě nedaleko centra Rožnova pod Radhoštěm nové moderní bydlení. Postaveno bylo z..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři