Místem s největší koncentrací stavebních aktivit u nás je hlavní město Praha. Výstavba rozsáhlých bytových souborů, nových stanic metra nebo kancelářských budov by nebyla možná bez zajištění dodávek velkého množství kvalitních materiálů. Klíčovou roli v tomto..

28.2.2024 / Materiály

Kontinuální betonáž mostu na obchvatu Jaroměře zajišťovali pracovníci společnosti Cemex

Realizace významných dopravních staveb je téměř vždy spojena s prováděním rozsáhlých a náročných betonářských prací. Potvrdila..

7.12.2023 / Materiály

Od 1. ledna 2024 budeme Heidelberg Materials

Jako již převážná většina zemí, ve kterých Heidelberg Materials působí, se i my, společnosti, které jste dosud znali jako členy skupiny..

28.11.2023 / Materiály

Sanace betonu v korozně namáhaném prostředí

Obor sanací nabízí setkání s celou řadou typů konstrukcí a současně s celou řadou prostředí. Vedle mostních konstrukcí,..

28.11.2023 / Materiály

Vhodný výběr materiálu dokáže významně ušetřit!

Představa, že existuje „univerzální“ beton, který lze použít pro všechny typy stavebních prací, je mylná. Špičkoví výrobci..

28.11.2023 / Materiály

Cemex se výrobou a dodávkou betonů podílel na vzniku výjimečného projektu Archeopark ...

...Pavlov. Společnost Cemex je celosvětově předním výrobcem stavebních materiálů, zejména pak cementu, kameniva a čerstvého betonu. Ne..

16.11.2023 / Materiály

Nový stavebnicový systém pro nástupištní hrany ostrovních nástupišt

Společnost MABA Prefa spol. s r.o. ve svém závodě ve Veselí nad Lužnicí nastartovala výrobu nástupištních hran pro ostrovní..

14.11.2023 / Materiály

DELTABLOC – výrobce betonových silničních svodidel a protihlukových stěn inovuje

Společnost DELTABLOC, která byla založená v roce 1993 v Rakousku, je přední světový výrobce betonových a ocelových silničních..

9.11.2023 / Materiály

Nejnovější lávky z UHPC v České republice vznikly s přispěním KŠ PREFA s.r.o.

Česká republika se po boku Malajsie, USA, Švýcarska a Francie řadí mezi světové lídry v aplikacích ultra-vysokohodnotného betonu...

30.7.2023 / Materiály

Betony ze sortimentu ZAPA snižují uhlíkovou stopu a přispívají udržitelnosti stavebnictví

Pokud se budeme bavit o materiálech pro stavbu, určitě se nevyhneme tématu beton. Pojďme se tedy na toto téma podívat blíže s ohledem na..

21.7.2023 / Materiály

CEMEX do budoucnosti míří s ambiciózní strategií a s ní i s novou svěží identitou

Společnost Cemex je celosvětově předním výrobcem stavebních materiálů, zejména pak cementu, kameniva a čerstvého betonu. Ne jinak je..

10.7.2023 / Materiály

Bo!Beton. Přední dodavatel čerstvého betonu na Ostravsku

Bo!Beton je ryze česká společnost, kterou bratři Roman a Zdeněk Krejčí vystavěli doslova od píky, na zelené louce. V současnosti..

26.6.2023 / Materiály

TRANSBETON s.r.o. – český beton s všestranným využitím

Společnost TRANSBETON s.r.o. je největším ryze českým (tzn. bez zahraniční kapitálové účasti) výrobcem transportních betonů a také..

29.5.2023 / Materiály

ECOCRETE® R – „beton“ z recyklovaného kameniva pomáhá udržitelnosti stavebnictví

Kamenivo je zrnitý materiál přírodního původu určený především pro stavební účely. Nejvíce se používá k výrobě malt, betonu nebo..

Beton University 2023 účastníkům představí betony blízké budoucnosti

Letos již po čtrnácté uspořádá společnost Českomoravský beton a. s., člen skupiny HeidelbergCement Group cyklus vzdělávacích..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři