Na burze kotovaná středně velká společnost působící v oboru stavební chemie, rodinná společnost podnikající na bázi trvalé udržitelnosti s celosvětovou působností jako jedinečný dodavatel kompletního sortimentu podlahových systémů, hybný motor moderních inovací v oboru..

17.1.2022 / Materiály, Instalace

Hygiena pitné vody – podceňovaný problém za který nese odpověnost majitel budovy

Pitná voda není nikdy sterilní, protože obsahuje kromě minerálů také velké množství živin a mikroorganismů. Dodavatel pitné vody..

11.1.2022 / Materiály

Ohlédnutí za uplynulým rokem 2021 očima gen. ředitele Wienerbergeru Ing. Kamila Jeřábka

Uplynulý rok 2021 byl pro nás všechny doslova turbulentní. Pro stavební trh, a tedy i pro Wienerberger, se jednalo o zkoušku odolnosti. Ta..

11.1.2022 / Materiály

Nové velkoformátové Ytong stěnové panely SWE posouvají hranice prefabrikované výstavby

S velkoformátovými prvky Ytong Jumbo a Silka Tempo pro stěny, stropy a střechy lze stavby realizovat rychle, ekonomicky a s vysokou..

Dřevěné obklady, které nehoří? Při troše představivosti a nadsázky je to možné!

Ano, jde pochopitelně o „nadsázku“, ovšem ne zcela. Spousta projektantů, architektů a jiných stavebních inženýrů se často potýká..

Wienerberger vydává příručku Návod na stavbu e4 domu svépomocí

Svůj dům snů si snadno postavíte sami. S příručkou, kterou připravila společnost Wienerberger Česká republika ve spolupráci se serverem..

1.1.2022 / Materiály

Chata, která je pro mnohé z nás snem o vlastním bydlení

K bydlení v přírodě mají Češi více než silný vztah. Svědčí o tom desetitisíce chat, které jsou rozesety snad po všech regionech..

Cihly Heluz Family tvoří základ velkoryse pojatého domu na jihu Čech

Investor si nechal postavit cihlový a velkoryse prosklený „user friendly“ dům a nic by neměnil. Na počátku byl pozemek v jihočeských..

5.12.2021 / Architektura, Materiály

Dokonalá souhra - beton a dřevo v synergii s vnitřní krajinou

Dokonalá souhra dvou stavebních materiálů betonu a dřeva spoluvytváří unikátní dominantu městského parku v Novém Jičíně. Dům z..

23.11.2021 / Materiály

Pro most na obchvatu Církvice jsme vyrobili a dodali v jednom dni 1200 m3 betonu

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Zdeněk Churánek, obchodní zástupce společnosti CEMEX Czech Republic s. r. o. //..

23.11.2021 / Materiály

Šetrné materiály pro styk s pitnou vodou a potravinami

Uchovávání potravin a styk s pitnou vodou vyžadují prostředí, které jednak není zdrojem kontaminace potravin, nebo pitné vody..

FASTRA sází na maximální bezpečnost svých produktů i prováděných servisních prací

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny Miroslav Stehlík, jednatel a majitel společnosti Fastra s. r. o. *** Ryze česká..

13.11.2021 / Materiály, Velkoobchody

Odhlučněná domovní kanalizace CONEL DRAIN dokáže snížit hluk z provozu potrubí až o 50 %

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny pan Matěj Hruška ze společnosti Gienger s. r. o. *** Odborný velkoobchod TZB Gienger..

11.11.2021 / Materiály

Xella má vlastní unikátní řešení pro stavbu bytových objektů

Xella má stavební materiály pro všechny velké i malé projekty v oblasti bytové výstavby. Zejména velkoformátové tvárnice Ytong a Silka..

10.11.2021 / Materiály

Špičkové akustické vlastnosti pořídíte za rozumnou cenu z cihel Porotherm 25 AKU Z Profi

Vyšší akustický útlum, a to o 5 až 7 decibel, o 30% vyšší pevnost cihly či možnost rychlého zdění na maltu pro tenké spáry Porotherm..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři