Nejmodernější centrum koupelen, interiérů a vytápění Elements ve Zlíně je již otevřeno

Exkluzivní vybavení koupelen, úsporné systémy vytápění rodinných domů, alternativní zdroje energií a nevšední řešení interiérů...

10.11.2016 / Interiéry, Design, Ekologie

Zdraví dětí není samozřejmost

Fototapety Greenguard jsou bez zápachu a pomohou vytvořit příjemné prostředí. Děti jsou skutečné poklady a radost v jejich očích je..

21.10.2016 / Interiéry, Design

Fototapety Greenguard přispějí ke štěstí a spokojenosti nejen vašich dětí

Děti tráví v předškolních a školních zařízeních většinu svého dne, je proto samozřejmé, že právě výběru jeslí, školek a škol..

23.3.2015 / Interiéry

Osvětlení domu respektuje tradice

Krásná starožitná komoda v obývacím pokoji, pod oknem dobové křeslo a stůl. Dřevěná podlaha. V pokoji hostů skříň po babičce,..

23.3.2015 / Interiéry

Návrh osvětlení svěřte odborníkům. Výsledek stojí za to!

Osvětlení domu pana Marka a paní Petry, které vám chceme představit, je hezké, praktické, ale i atraktivní a z pohledu designu..

23.3.2015 / Interiéry

Osvětlení může být efektní a přitom praktické

Nedílnou součástí domu je provedení veškerých instalací, jejichž perfektní funkce umocňuje dokonalý pocit z pobytu v interiéru.

Thermofix & Imperio – nejoblíbenější české podlahoviny na trhu

Když přijde na podlahy, návrhář interiérů či kladeč stojí vždy před úkolem vybrat materiál odolný, designově přitažlivý a snadno..

Tradičně netradiční rodinný domek, kde se příroda potkává s modernismem

Klidné venkovské prostředí s lány pole, zelení i lesem za plotem klasického rodinného domku na jedné straně, dobrá občanská vybavenost a..

15.6.2012 / Kuchyně, Interiéry, Design

Zvyšte si kulturu bydlení inovací své kuchyně!

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně? Ukážeme Vám, jak se taková rekonstrukce provádí a jaké jsou designové trendy moderních kuchyní.

Knauf oslavil 20 let od svého založení v ČR

Oslavy, která proběhla v areálu společnosti Knauf v pražských Letňanech, se zúčastnil také majitel společnosti p. Nikolaus Knauf, ředitel..

12.8.2011 / Interiéry

Zateplování panelových domů – zvláštnosti

Přestože se na poli regenerace panelových domů (PD) v posledních letech udělalo mnoho, zůstává stále velká část těchto objektů..

12.5.2011 / Interiéry

Ostravský dětský domov potřebuje nové vybavení. Pomoci může každý.

S velkým očekáváním budou tento víkend prožívat všichni z ostravského Dětského domova Na Vizině. Potřebují totiž vybavit své..

17.3.2011 / Interiéry, Velkoobchody

Panasonic oznamuje významné investice v Evropě

Společnost Panasonic Home Appliances Air Conditioning Europe (PHAAE), která je součástí korporace Panasonic, představila ambiciózní plány..

23.2.2011 / Interiéry

Kobercům letos velí příroda. Ve vzorech i materiálech

Moderní interiér se v letošním roce neobejde bez koberce s přírodním designem. Byty a domy ozdobí motivy lesa, oblohy, vody či listí a..

14.1.2011 / Interiéry

Na trh míří koberec z pravé anglické vlny s tváří Marilyn Monroe

Zbrusu nový koberec s netradičním designem nabídne ve svých prodejnách společnost Komfort, jeden z největších prodejců podlah, koberců a..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři