Centrum bude sloužit nejširšímu spektru zákazníků, ať již jde o koncové stavitele rodinných domů, montážní firmy z oboru voda, topení, obkladačské firmy, podlaháře, architekty, projektanty i firmy zabývající se bytovým či interiérovým designem.

Prodejna vznikla přímo v srdci bývalého baťovského areálu zdařilou rekonstrukcí jedné ze zdejších budov. Autorem výtvarného návrhu studia je Ing. Arch. Jan Linhart. Ptáte se, co všechno zde najdete?

1


Ihned u vstupu do studia Elements vás zaujme prostorný, s citem řešený loftový byt. Ten je kompletně vybaven obývací sestavou, jídelnou a kuchyní od známého českého výrobce interiérů – společnosti HANÁK Interiéry. U prosklené stěny je situována výstava designových umývadel předních evropských výrobců. Na prostor loftového bytu volně navazuje výstava umývadel a baterií všech typů. Z jídelny bytu může návštěvník centra snadno pokračovat v prohlídce řady vzorových koupelen. Všechny koupelnové kóje jsou vybaveny také decentními obklady, které je možné si vybrat v zadní části prodejny.

Exponáty koupelnového studia Elements ve Zlíně


V přízemí se dále nachází školicí a poradenské centrum pro montážní firmy. Nechybí ani jednací prostory pro konzultace vybraného zboží se zákazníky nebo dětský koutek. Za malým átriem se vzrostlým stromem je soustředěna topenářská technika. Najdete zde veškeré typy deskových radiátorů, rekuperace tepla, solární systémy, plynové kondenzační kotle Brötje, nízkoemisní kotle na tuhá paliva CosmoTherm či tepelná čerpadla. Vynikajícím doplňkovým zdrojem tepla se stávají také krby.  I na to je v Elements pamatováno. Milovníkům otevřeného ohně v interiérech rodinných domů a chalup je určena expozice nejrůznějších typů krbů a krbových vložek.

To však zdaleka není všechno. Řada zajímavých exponátů je umístěna v prostorách horní galerie studia. Vydáte-li se po schodišti vpravo od recepce, po výstupu z něj narazíte na řemeslně dokonale zpracované interiérové dveře z produkce společnosti HANÁK Interiéry. Také zde si můžete prohlédnout desítky designových koupelen, sprchových koutů, výstavu van a další koupelnovou techniku.

1


V protilehlé části galerie je návštěvníkům zpřístupněna i supermoderní kotelna, která objekt Elements vytápí. U výstupu ze schodiště nad školicím centrem si vyznavači zdravého životního stylu mohou prohlédnout plně funkční zařízenou wellness koupelnu s parní saunou, otevřeným sprchovým koutem či masážní vanou.

A co říci závěrem? Pokud se chystáte stavět rodinný dům, realizovat novou koupelnu, kuchyni či hledáte úsporný topný systém, pak s návštěvou studia Elements dlouho neotálejte. Jeho pracovníci vám poradí, pomohou s výběrem například koupelnového vybavení a doporučí vám i prověřenou instalatérskou či topenářskou firmu. Věřte, že výsledek bude dokonalý a bude vám dělat dlouho radost!

www.elements-cz.cz/koupelny-zlin/