Výstavba Smíchov City, nejrozsáhlejšího městotvorného projektu v novodobých dějinách Prahy, pokračuje druhou, stěžejní fází. Dominantou této etapy, nazvané Smíchov City Jih, bude centrála České spořitelny. Kromě toho bude tato část projektu zahrnovat další tři..

Výstavba rodinného domu v Praze nemusí být snem. SATPO nabízí stavební pozemky

Výstavba rodinného domu v Praze nemusí být snem. A právě pro ty, kteří rádi mění své sny ve skutečnost je určena nabídka renomované..

29.3.2024 / Developeři

Stavebnictví i přes pokles na počátku roku očekává v druhém pololetí oživení

Výsledky českého stavebnictví na počátku letošního roku odráží důsledky doznívání vysoké inflace, rekordní míry úrokových sazeb,..

25.3.2024 / Developeři

Lexxus Norton nabízí k prodeji útulný prostorný byt 1+kk s výtahem

Již více než 30. Let zkušeností v oblasti rezidenční developerské výstavby nabízí svým klientům společnost Lexxus Norton. Také v..

9.10.2023 / Developeři

V rámci projektu Rohan City dokončujeme novou centrálu naší společnosti

Říká v rozhovoru pro Stavební a investorské noviny a www.tvstav.cz Ing. Igor Klajmon, ředitel developmentu společnosti Sekyra Group,..

25.6.2023 / Developeři

Chaty Na Rybárně u Orlíku nabízí Lexxus k prodeji včetně možnosti rekonstrukce

Co Čech, to chatař. Bezesporu i takto zjednodušeně, nicméně výstižně by se dal v krátkosti charakterizovat jeden z nejoblíbenějších..

20.5.2023 / Developeři

Nový park v Březiněvsi se slavnostně otevřel veřejnosti

Park na náměstí u dětského hřiště prošel v minulých měsících kompletní revitalizací a včera byl ze strany investora rezidenčního..

18.5.2023 / Developeři

Stavba rezidenčního projektu Rezidence Malkovského jde do finále

Projekt výstavby nového bytového domu Rezidence Malkovského v pražských Letňanech dosáhl významného milníku, a to nejvyššího bodu..

4.5.2023 / Developeři

SATPO zkolaudovalo dva rezidenční projekty na Praze 5

Developerská společnost SATPO úspěšně zkolaudovala projekty Rezidence Kobrova a Holečkova House, které stavěla na Praze 5. Jejich..

24.4.2023 / Developeři, Materiály

Výstavba s velkoformátovými tvárnicemi Ytong a Silka je rychlá, přesná a kvalitní

Velkoformátové stavební prvky řeší zejména neustálý tlak na rychlost a současně kvalitu výstavby při nedostatku pracovních sil...

21.4.2023 / Developeři

Jak koupit apartmán ve Španělsku a začít si užívat moře a slunečné dny?

Stagnace realitního trhu v české republice i přes mírné oživení v posledním období přetrvává. Důvody jsou zřejmé. Obdobně, jako je..

21.2.2023 / Developeři

Výjimečný byt na výjimečném místě v centru Prahy. Může být Váš!

Bydlení v centru Prahy bude mít vždy své neopakovatelné kouzlo. Dvojnásob to platí o bytech, které nedávno prošly citlivou rekonstrukcí a..

20.1.2023 / Developeři

Dům za cenu bytu v těsné blízkosti Prahy? Je to možné!

Dům za cenu bytu v těsné blízkosti Prahy v dnešní době? Zdá se to téměř nemožné, ale je tomu tak. Moderní rezidenční projekt Nová..

15.11.2022 / Architektura, Developeři

Certifikace udržitelnosti šetří provozní náklady budov i o desítky procent

Problematika udržitelného rozvoje je jedním ze stěžejních společenských témat naší doby a silně rezonuje i v oblasti developmentu, kde..

15.11.2022 / Developeři

Prodej poslední etapy bytových domů v Jinočanech byl zahájen

Ideální bydlení pro rodiny s dětmi. Právě tak byl navržen Projekt Bydlení Jinočany, který nabízí nové byty k prodeji v dispozicích 1+kk..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři