Čeká vás bohatá nabídka střešních materiálů, solárních systémů, široký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily, inspirativní praktické ukázky a další zajímavosti. Na souběžných akcích For Pasiv, For Wood a For Therm bude k vidění přehlídka dřevostaveb a nízkoenergetických domů včetně zdrojů vytápění.

Hlavním tématem únorových veletrhů je střecha jako zdroj energie. Jak využít střechu a energii ze slunce? Co je nutné vědět před instalací domácí fotovoltaické elektrárny? Jak získat dotaci? Jak ušetřit peníze za energie? Poraďte se zdarma s odborníky v poradenských centrech pro veškerou výstavbu a úspory energií.

Připraven je bohatý přednáškový program, praktické ukázky řemesel, prezentace nových technologií i atraktivní soutěže. Každý den se program bude věnovat chytrým energetickým řešením pro rodinné i bytové domy, města a obce. Zaměří se i na využití dronů v podnikání a další digitalizaci v průmyslu. Chybět nebude téma zelených střech či přednáškový blok zaměřený na malé a střední podniky.Přijďte a vyhrajte hodnotné ceny v podobě kvalitního nářadí, a dokonce i střechy na rodinný dům!

Poukaz na zlevněnou vstupenku v hodnotě 100 Kč najdete na www.strechy-praha.cz.

KDY: 9.-11. 2. 2023, čt, pá 10-18 h, so 10-17 h
KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9