Interiér objektu, který je starý více než 150 let, byl v rámci kompletní rekonstrukce zařízen převážně v moderním duchu, ovšem sladěn s typickými venkovskými prvky.

Dům je kamenný a majitelé hledali efektivní způsob vytápění. Do obytného prostoru proto vybrali ocelové článkové radiátory, které jsou vysoce výkonné a účinné. Například oproti litinovým tělesům se radiátory Zehnder Charleston vyznačují rychlým náběhem na požadovanou teplotu. Pružněji také reagují na požadavek snížení teploty a zbytečně nepřetápí interiér.

Přesvědčte se sami, že i radiátory mohou být designovým prvkem. Váš interiér nejen spolehlivě vyhřejí, ale také jej ozvláštní.

Vhodné také pro nízkoteplotní soustavy
Teplo v domě je zajištěno nízkoteplotní soustavou vytápěnou kondenzačním kotlem s teplotním spádem 55/45/20°C (podobným jako u tepelných čerpadel). Pro tento typ topného systému jsou radiátory Zehnder Charleston se svislými trubkami a daným průtokem topného média velice vhodné.

Zehnder Charleston – v kuchyni jej nepřehlédnete
V bývalé hájovně byly osazeny radiátory s běžnou výškou 600 mm v různých délkách, od 15-ti až po 29 článků. Také hloubka tělesa je variabilní, zde bylo navrženo provedení dvou- až pětitrubkové.

Výjimkou je radiátor umístěný v kuchyni, který tvoří výrazný estetický prvek. Se svou výškou 1800 mm je naprosto nepřehlédnutelný a přirozeně dominuje prostoru.

Průhledný lak Technoline – v matném i lesklém provedení
Zvláštností je vedle bílé barvy použití laku Technoline, kovového „industriálního“ povrchu. Tato speciální povrchová úprava – prášková barva, která se po vypálení v peci stává průhlednou – demonstruje jedinečnost a originalitu odstínů oceli a broušených svárů.

Majitelka domu k výběru radiátoru dodává: „Máme rádi kvalitní a nadčasové věci. Radiátor Zehnder Charleston nás zaujal svým vzhledem již při návštěvě showroomu a myslíme si, že jsme vybrali dobře. Každý, kdo k nám přijde na návštěvu, se o něj hned zajímá.“

Vskutku všestranný radiátor
Společnost Zehnder vyvíjí tohoto klasika mezi radiátory po dobu desítek let. Požadavky moderního životního stylu, nejnovější technické inovace i špičkové současné výrobní technologie udělaly z článkového trubkového radiátoru Zehnder Charleston nadčasový produkt.

Více informací k Zehnder Charleston

Tepelně efektivní článkové radiátory Zehnder Charleston jsou elegantní rovněž v základním bílém provedení. Jejich instalaci usnadnil systém rychloupínací sady Zehnder EasyFix. Dodané radiátory jsou vybaveny již ve výrobě integrovaným termostatickým ventilem Completto.


Také do koupelny kvalitní produkt za příznivou cenu

V koupelně se prolíná moderní styl s přírodními prvky. Zehnder Virando představuje ideální řešení pro příznivce klasického tvaru koupelnového radiátoru s vysokou kvalitou za dobrou cenu. Dvouvrstvé lakování zaručuje dlouhou životnost, vyšší odolnost proti mechanickému poškození i korozi a lepší vzhled. Vedle standardního rovného provedení je v nabídce také provedení prohnuté, Zehnder Virando Bow.

Pro koupelnu v domě byl zvolen radiátor v bílé barvě o šířce 60 cm, umožňující snadné zavěšení osušek.

Další designové koupelnové radiátory – vyberte si z široké nabídky

Profil společnosti: Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Zehnder Group, založeného v roce 1895. Se 17 výrobními závody a více než 3.500 zaměstnanci patří k technologické špičce v oblasti designových koupelnových a bytových radiátorů, komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení.