Gerrit Marx, prezident užitkových a speciálních vozidel, uvedl: „Jsme velmi rádi, že můžeme Thomase přivítat v naší organizaci. Připojuje se k nám ve významné době v naší historii, když jsme právě uvedli náš nový sortiment lehkých užitkových vozidel Daily a řadu IVECO Way s novým těžkým nákladním vozidlem IVECO S-WAY, a představili jsme významné pokroky v digitalizaci a servitizaci v naší nabídce. Thomas přináší velmi dobré výsledky v obchodě s užitkovými vozidly a rozsáhlé mezinárodní manažerské zkušenosti, které budou cenné pro budoucí úspěch značky IVECO po celém světě.“

Thomas přináší velmi dobré výsledky s 22letými zkušenostmi získanými v průmyslu nákladních vozidel, autobusů a užitkových vozidel prostřednictvím různých mezinárodních manažerských pozic pro různé značky v Evropě, NAFTA, Latinské Americe a jihovýchodní Asii. Jeho role pokrývaly všechny aspekty podnikání, od prodeje a rozvoje obchodu, přes zákaznický servis a plánování produktů, až po postavení generálního ředitele. Vystudoval strojní inženýrství a obchodní administrativu a je držitelem titulu M.A. v oboru mezinárodní vztahy.

IVECO
IVECO je značkou společnosti CNH Industrial N.V., světové jedničky v oblasti investičních statků, kótované na burze v New Yorku (NYSE: CNHI) a na burze Mercato Telematico Azionario Borsa Italiana (MI: CNHI). IVECO vyvíjí, vyrábí a prodává široký sortiment lehkých, středně těžkých a těžkých užitkových vozidel, terénních nákladních vozidel a vozidel určených na speciální účely, např. terénní jízdy.

Široká nabídka produktů této značky zahrnuje model Daily, vůz hmotnostního segmentu 3,3–7,2 tuny, Eurocargo v rozmezí 6–19 tun, Trakker (určený pro terénní úkoly) a Stralis, oba nad 16 tun. Značka Iveco Astra navíc vyrábí terénní nákladní vozy, vozy s vyklápěcí korbou a kloubovým přívěsem nebo bez něj a další speciální vozidla.

Iveco zaměstnává po celém světě téměř 21 000 lidí. Má výrobní závody v sedmi státech v Evropě, Asii, Africe, Oceánii a Latinské Americe, kde vyrábí vozy vybavené nejnovější a nejpokročilejší technologií. Všude na světě, kde jsou v provozu vozidla IVECO, zaručuje technickou asistenci 4 200 prodejních a servisních středisek nacházejících se ve více než 160 zemích.

Více informací o značce IVECO: www.iveco.com
Více informací o společnosti CNH Industrial: www.cnhindustrial.com