Majitelé řady Etherea VKE ocení vysoký komfort, který jim přináší vestavěná síť WLAN sloužící pro lepší ovládání, snadné připojení k internetu a pohodlné řízení na dálku přes aplikaci Panasonic Comfort Cloud. Z jakéhokoli chytrého zařízení Android nebo iOS tak lze ovládat či monitorovat instalované jednotky. Díky novému dálkovému ovladači můžete jednotky Etherea nyní nastavit pohodlně jak z domova, tak z práce či dovolené.

Pro zdravější domov jsou nové modely Etherea vybaveny technologií čištění vzduchu Panasonic Nanoe X. Tato technologie generuje miliardy hydroxylových radikálů a následnou oxidací inhibuje bakterie ve vzduchu až s 99,9% účinností u určitých typů bakterií a virů (včetně chřipky). Nanoe X také zabraňuje šíření plísní a alergenů vzduchem, což ocení například astmatici v průběhu pylové sezony.


O maximální pohodlí se i v největších vedrech stará technologie Aerowings s větším sacím roštem a mimořádně vysokými otáčkami ventilátoru, která zajistí rovnoměrné proudění vzduchu po celé místnosti. Po dosažení nastavené teploty nasměrují dvojité lopatky Aerowings vzduch směrem ke stropu, čímž vytvoří efekt sprchového chlazení.
S ohledem na životní prostředí používá řada Etherea VKE chladivo R32. To je šetrnější k životnímu prostředí než směs
R410A, která byla dříve v domácích klimatizacích Etherea využívána. Chladivo R32 se snadno recykluje, má o 75 % menší dopad na globální oteplování a nemá negativní vliv na ozónovou vrstvu. Jedná se také o ekonomičtější alternativu s vyšší účinností o 10 % než vykazuje směs R410A.

Řada Panasonic Etherea VKE nabízí v současnosti jednotky s výkonem od 1,6 do 7,1 kW (CS-Z20/25/35/42/50/71VKEW, CS-XZ20/25/35/50VKEW, CU-Z20/25/35/42/50/71VKE, CS-MZ16VKE).

Pro více informací navštivte stránky www.aircon.panasonic.eu.