Velkým plusem nového produktu je jeho trendová černá barva, která díky povrchové úpravě COLORSYSTEM bude hlubší a živější bez ohledu na základní barvu tašek.

Nové jsou i webové stránky betonových tašek TERRAN

Nová grafika webových stánek TERRAN vám od úvodní stránky dává najevo, že jste na stránkách významného středoevropského výrobce betonové střešní krytiny. Kromě téměř 100leté historie vás provede aktuálními novinkami v nabídce produktů a služeb včetně bezplatného zaměření vaší střechy a kalkulace střešní krytiny TERRAN pomocí satelitních kartografických podkladů.
Užitečný a uživatelsky komfortní je přehled prodejců a realizačních firem, inspirativní je sekce Realizací s foto- a videogalerií. Letecké záběry realizovaných střech s konkrétními produkty jsou nejlepší pozvánkou do barevného světa betonových tašek TERRAN. Každého investora zajímá cena, a proto určitě uvítá on-line kalkulátor nákladů, který koncovému zákazníkovi na základě vstupních parametrů spočítá, kolik by jej nová střecha TERRAN stála. Nové webové stránky jsou upravené i pro mobilní aplikace, takže si jejich obsah snadno prohlédnete i na vašem tabletu či mobilu.

Další informace o betonové střešní krytině TERRAN najdete na www.terran.cz.

Nové webové stránky betonových tašek TERRAN