Společnost SATPO po vydání kolaudačního souhlasu, který je dokladem o povoleném účelu užívání stavby, pozvala zástupce společnosti METROSTAV ke slavnostnímu přípitku s bohatým pohoštěním. „Z výsledku kolaudace mám velkou radost. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu nejen z řady společnosti SATPO, ale především všem ze společnosti METROSTAV. Pevně věřím, že i nadále v souladu s harmonogramem dokončíme veškeré finální práce a klienti si budou moci převzít své bytové jednotky dle plánu a se vší spokojeností.“, uvedl ředitel technické divize společnosti SATPO, Ing. Robert Pavelka.

Rezidence Sacre Coeur2 je architektonicky unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. Úžasné výhledy, špičkové standardy, vzdušná architektura, bezpečnost a respekt k soukromí, to vše nabízí tato exkluzivní novostavba s půdorysem podkovy a šesti vchody. Ve dvou podzemních podlažích budou umístěny velkorysé komerční prostory, celkem 109 parkovacích stání a sklepy. V šesti nadzemních podlažích Sacre Coeur2 nabízí k výběru tři různé typy rezidenčních jednotek v cenové relaci od 2,9 milionů do 34 milionů korun. Vedle limitované nabídky 8 loftů, také 5 luxusních penthousů a 72 apartmánů o velikosti 1+kk až 5+kk se zahradami, terasami a úžasnými výhledy na historické centrum Prahy.

Všechny bytové jednotky mají tradičně vysoký standard finálního dokončení, oddělené obytné zóny od privátní, celoplošné vytápění, klimatizaci a ensuite koupelny. Standardy Sacre Coeur2 respektují čistotu designu, funkčnost a pověst dodavatele. Společné prostory a okolí budovy Sacre Coeur2 bude hlídat kamerový systém a v přízemí, u vstupu do budovy, je samozřejmostí nonstop recepce s majordomem.

Architektonický návrh navazuje na stávající park Sacre Coeur a pokračující zahradu Kinských, dává vyniknout pohledové ose směřující k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891 a vytváří městský prostor „náměstí“ ustupující rušné ulici Holečkova. Propojení obou parků je podpořeno zklidněním stávající ulice Grafické.

Novostavba v jižním svahu pod rezidenční čtvrtí Hřebenky, pár minut pěšky od Kinského zahrady, Nového Smíchova a malostranského Újezdu navrátí lokalitě zpět svou slávu, zrekultivuje a zároveň dotvoří okolí, stane se přirozenou dominantou této lokality.

Ing. Dagmar Pokorná, MBA
manažerka marketingu

SATPO broker, s.r.o.
Plzeňská 3217/16, Praha 5
+420 702 205 205 , +420 296 336 900
pokorna@satpo.czwww.satpo.cz