Společnost Wienerberger, největší světový výrobce cihel pro Vás připravila jedinečnou slevovou akci. Pokud tedy plánujete výstavbu Vašeho rodinného domu na území České republiky právě teď, pak neváhejte a pořiďte si hrubou stavbu výrazně levněji  s nyní probíhající akcí Stavte chytře.

Hrubá stavba s Wienerbergerem komplexně a s ohromnou úsporou!
Akce obsahuje širokou nabídku pálených cihel, překladů, stropů, střech i komínů se slevou až 48 %. Například cihlu budoucnosti s obchodním názvem Porotherm 44 T Profi s integrovanou minerální izolací, která dokáže v porovnání s jinými materiály ušetřit až 40% nákladu na vytápění pořídíte nyní v akci se slevou 30%! Pro tento výrobek je běžnou platnou ceníkovou cenou za 1m2 zdiva 2 350 korun českých. Pokud do 30.9.2015 využijete akci společnosti Wienerberger, můžete ušetřit na obvodovém zdivu při volbě této pokrokové cihly asi 705 korun za 1m2. A to není všechno! Na své si přijdou i vyznavači klasických pálených cihel z řady Porotherm Profi. A co víc? Tímto pestrá nabídka nekončí! Využít slevy lze i na další  produkty pro vaši hrubou stavbu. Patří k nim například keramické stropy, překlady, obkladové pásky, ale i pálené střešní tašky od společnosti Tondach či komíny od výrobce Schiedel.

Přehled slev :

Zdivo
Cihly Porotherm Profi   45 %
Cihly Porotherm T Profi   30 %
Keramický strop Porotherm   48 %
Keramické překlady   48 %
Obkladové pásky Terca Kastanjebruin a Terca Trentino   30 %

Střechy
Falcovka 11, základní taška, měděná engoba   45 %
Samba 11, základní posuvná taška, černá engoba   45 %

Komíny
Stabil   30 %
UNI Advanced, Absolut   32 %

Jak postupovat?
Uplatnění slevového poukazu je velmi snadné a z pohodlí vašeho domova. Po vyplnění krátkého formuláře získáte unikátní slevový kód, který vám následně pomohou uplatnit operátorky společnosti Wienerberger. Ty vás budou kontaktovat do 3 dnů od provedení registrace. Zodpoví vaše dotazy a poukáží na všechny výhody poukazu. Získané údaje s unikátním slevovým kódem odešle odborníkům z jednotlivých firem a ti vám během 5 pracovních dnů připraví bezplatnou kalkulaci ve vybraných stavebninách v blízkosti vaší stavby. Zajištěna je také cenová kalkulace na rodinný dům včetně garance.

Toužíte bydlet kvalitně, ekonomicky, ekologicky a v domě s trvalou hodnotou? Pak dlouho neváhejte a využijte akci Stavte chytře do konce září i Vy!