Po úspěšné rekonstrukci a rozšíření skladových prostor se v březnu stavební stroje zakousnou i do budovy kanceláří. Bude tak nutné prostory zcela vyklidit a stávající provoz přesunout do jiných prostor, a to do skladového zázemí. Doka tým se bude v maximální možné míře snažit zachovat běžný denní provoz pobočky, ale je možné že kvůli rekonstrukci budou některé procesy trvat déle. Věříme, že naši zákazníci složitou situaci v plné míře pochopí a že se spolu s námi budou těšit na komfortnějším prostředí po rekonstrukci.

Chystá se nejen kompletní revitalizace kancelářských prostor, ale také nové kanceláře a zejména komfortnější zasedací a meetingové místnosti pro nerušená jednání. Samozřejmostí bude i moderní zázemí pro zaměstnance i zákazníky, takže o naši pověstně dobrou kávu zákazníci nepřijdou ani po rekonstrukci. Do nově zrekonstruovaných prostor by se měli kolegové nastěhovat v průběhu letošního léta.

Rekonstrukce skladových prostor, která proběhla v loňském roce, přinesla rozšíření o 7500 metrů čtverečních a vyrostly i dvě nové haly pro servis bednění a uložení materiálu. Modernizovaná servisní linka, nové dispečerské stanoviště i ojedinělý systém pro vyvolávání zákazníků a sledování provozu tak nastavil tu nejvyšší laťku. Stejně jako vysazení více než tří set dřevin, revitalizace téměř 4000 metrů čtverečních zelené plochy a provoz nové flotily vysokozdvižných vozíků na CNG který ukazuje, že ani životní prostředí není mimo zorné pole týmu Doka.

Česká Doka bednící technika, spol. s r.o.
Za Avií 868, 196 00 Praha 9 Čakovice
Tel.: 284 001 311, fax: 284 001 312
ceska@doka.com , www.doka.cz