Zastavíme růst cen energií? Ano. Zateplením. Zastavit růst cen energií se zdá být velmi troufalé a revolučně znějící myšlenka vypadá spíš jako politický převrat než možnost dosáhnout tohoto boje jako samostatný jedinec. Ale jde to!

19.8.2022 / Materiály

Podkladní profily pro HS portály významně redukují budoucí tepelné ztráty

Zdražování energií a neustále se zpřísňující legislativní požadavky na třídu energetické náročnosti budov vedou k hledání nových..

6.5.2022 / Architektura, Materiály

Chcete v kanceláři dokonalou akustiku? Řiďte se ISO normou 22955

Až 70 % zaměstnanců v kancelářích není spokojeno s akustickými podmínkami na svém pracovišti . Bohužel jsou to ale právě tyto prostory,..

25.4.2022 / Materiály, Střechy

Více izolace CIUR, nižší spotřeba energie. Úspora do Vaší kapsy. Až 60 %!

Víte, jaké teplo je to nejdražší? To, které zůstalo nevyužito a vysublimovalo do neznáma. To, které uteklo z vašeho domova a vy jste..

Zateplení šikmé střechy podle nové legislativy - důraz na snížení energetické náročnosti

Se začátkem letošního roku vstoupila v platnost nová legislativní pravidla, která mají zásadní vliv na výstavbu domů a bytů. Jejich..

Vodící lišty z PET granulátu pro venkovní žaluzie s výbornými izolačními vlastnostmi

Vysoké technické nároky na stavební materiál s sebou často nesou kompromisy mezi kvalitou a ekologickým zpracováním. Český výrobce..

4.4.2022 / Materiály

Minerální izolační systémy Multipor – ekologická alternativa k běžným izolačním materiálům

Minerální izolační systémy Multipor jsou ekologickou alternativou k běžným izolačním materiálům, které obsahují vlákna nebo jsou..

Jak na izolaci šikmých střech v souladu s novými požadavky - webinář společnosti URSA

Webinář se bude konat 4. března 2022 od 10 hodin. Je určen především pro odbornou veřejnost jako jsou architekti, projektanti, technici a..

Jak stavět a bydlet chytře? To poradí souběh veletrhů úsporného bydlení FOR PASIV

Energeticky úsporné bydlení je aktuální otázkou většiny českých domácností. Souběh veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM přinese i..

1.1.2022 / Materiály

Chata, která je pro mnohé z nás snem o vlastním bydlení

K bydlení v přírodě mají Češi více než silný vztah. Svědčí o tom desetitisíce chat, které jsou rozesety snad po všech regionech..

29.9.2021 / Materiály

Zateplení šikmé střechy bez výměny krytiny podkrokevním zateplením puren PIR

Většina již realizovaných staveb se šikmými střechami využívá podkrovní prostory pro bydlení. Domy, které se v České republice..

Komprimační páska pro instalaci oken illmod Trio dostává inteligentní membránu

Nejvíce odzkoušenému all-in-one systému pro instalaci oken illmod Trio+ značky illbruck od výrobce Tremco CPG je letos 12 let a za celou tu..

11.8.2021 / Materiály

Firma CIUR je nominována mezi finalisty soutěže Energy Globe 2021

Recykluje papír a získává z něj celulózová vlákna, která slouží například k tepelné izolaci budov. Jde o firmu CIUR, která se již..

Díky zateplení šikmé střechy zevnitř není nutné vyměnit stávající krytinu

Většina budov se šikmými střechami využívá podkrovní prostory pro bydlení. Majitelé domů, které se u nás postavily před rokem 2000,..

31.3.2021 / Materiály

Nechcete, aby se vám zateplené podkroví v létě přehřívalo?

V současné době u laické i odborné veřejnosti probíhají mnohé diskuse o zateplování podkroví i celých budov. Hovoří se zejména o..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři