Světové klima se mění a překvapuje ve všech ročních obdobích. Závěrem roku tedy můžou přijít jak blátivé Vánoce, tak i pohádková zima. V každém případě je v posledních letech pravidlem velká proměnlivost počasí a s tím spojený menší či větší tepelný..

27.9.2023 / Materiály

Energetické úspory domácností s dotací i bez aneb jak uspořit zateplením

Společnost CIUR a.s. je výrobcem a prodejcem foukané izolace Climatizer Plus® a dalších 60 produktů z celulózových vláken. Od svého..

26.9.2023 / Materiály

UZIN Turbolight Systém

Každá renovace podlahy má svá úskalí. UZIN má řešení. Systém UZIN Turbolight® kombinuje osvědčenou kvalitu s inovacemi vycházejícími..

26.9.2023 / Materiály

Silka Tempo zrychluje výstavbu

Velkoformátové stavební prvky řeší zejména neustálý tlak na rychlost a současně kvalitu výstavby při nedostatku pracovních sil.

22.9.2023 / Materiály, Instalace

Jak zabránit kolísání tlaku vody v domě?

Trápí vás slabý tlak vody ve vodovodním potrubí? Máte problémy s kolísáním proudu vody při mytí a sprchování? Poradíme vám, jak..

16.9.2023 / Materiály

Společnost Xella vyhlásila 29. ročník Mezinárodní studentské soutěže pro rok 2023/2024

Soutěž je určena studentům a studentkám studijních oborů Architektura a Pozemní stavitelství na vysokých technických a uměleckých..

6.9.2023 / Materiály

Xella má v sortimentu dlouhé poloprefabrikované překlady v U-profilech Ytong

Novinka v sortimentu má délku 3500 a 4000 mm a tvoří ji trigonová výztuž, zabetonovaná do úrovně U-profilu. Vrchní část trigonu se pak..

27.8.2023 / Materiály

Materiál purenit® je vhodný pro realizaci oken, dveří, fasád i střech

Zdravotně nezávadný produkt na polyuretanové bázi z tvrdé pěny (PIR) s názvem purenit® je velmi lehký, zároveň však pevný materiál,..

12.8.2023 / Materiály

Jednovrstvé zdění a dům s téměř nulovou spotřebou energie či pasivní dům

Hledá-li investor cestu, jak optimálně snížit pořizovací náklady objektu při zachování maximální životnosti všech prvků, které..

Nové betonové dlažby od Presbetonu nabízí kromě originálního vzhledu i pokrokové ...

...technologie impregnace. Sortiment výrobků společnosti PRESBETON nabízí více než deset produktových řad, přičemž kategorie zámkových,..

30.7.2023 / Materiály

Betony ze sortimentu ZAPA snižují uhlíkovou stopu a přispívají udržitelnosti stavebnictví

Pokud se budeme bavit o materiálech pro stavbu, určitě se nevyhneme tématu beton. Pojďme se tedy na toto téma podívat blíže s ohledem na..

23.7.2023 / Materiály

Fotovoltaika na plochých střechách s využitím tepelných izolací puren PIR

Stále se zvyšující nároky na úspory energií vyvolané dramatickým nárůstem jejich cen vedou k výstavbě energeticky úsporných budov. S..

21.7.2023 / Materiály

CEMEX do budoucnosti míří s ambiciózní strategií a s ní i s novou svěží identitou

Společnost Cemex je celosvětově předním výrobcem stavebních materiálů, zejména pak cementu, kameniva a čerstvého betonu. Ne jinak je..

18.7.2023 / Materiály

Svařování PVC hydroizolačních fólií raději přenechte odborným izolatérským firmám

Jak na svařování vodorovných ploch? V dnešní době vysokých cen energií i stavebních materiálů se řada stavitelů rodinných domů..

10.7.2023 / Materiály

Bo!Beton. Přední dodavatel čerstvého betonu na Ostravsku

Bo!Beton je ryze česká společnost, kterou bratři Roman a Zdeněk Krejčí vystavěli doslova od píky, na zelené louce. V současnosti..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři