Snížit počáteční investici na pořízení systému řízeného větrání je v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám možné u novostaveb, rekonstrukcí i bytových domů, a to až do výše 50 % uznatelných nákladů. Na podmínky pro dosažení dotačního příspěvku se..

10.10.2023 / Instalace

Podzim přináší hned dvojí úsporu s kvalitním systémem větrání s rekuperací tepla!

Náklady na novostavby i rekonstrukce rodinných domů vzrostly, a proto se švýcarský výrobce Zehnder rozhodl vyjít vstříc a umožnit zavést..

27.9.2023 / Instalace

Nová prostorově úsporná centrální větrací jednotka Kermi x-well C225

Vhodná pro instalaci např. do kuchyňských skříněk. Pro novostavby i rekonstrukce nabízí sortiment Kermi x-well širokou škálu..

31.8.2023 / Instalace

Předsudky o řízeném větrání fungují stejně jako dezinformace – není nad vlastní zkušenost

Část první: Povětrnostní vlivy. I když se doba mění a investoři konečně začínají chápat potřebu kvalitního větrání interiérů..

15.8.2023 / Instalace

Klimatický modul Zehnder přiváděný vzduch dochlazuje, dohřívá i odvlhčuje!

Čerstvý vzduch bez ustání a navíc s ideální teplotou i vlhkostí? O to všechno se dokáže postarat systém řízeného větrání doplněný..

9.8.2023 / Instalace

Řízené větrání není luxus, ale nezbytný standard u rekonstrukce

Řízené větrání s rekuperací tepla už dávno není nadstandard, ale nezbytná součást každého projektu novostavby nebo rekonstrukce se..

12.7.2023 / Instalace

Nová prostorově úsporná centrální větrací jednotka Kermi x-well C225

Pro novostavby i rekonstrukce nabízí sortiment Kermi x-well širokou škálu centrálních a decentrálních větracích systémů. Centrální..

1.6.2023 / Instalace

Klimatizace Panasonic TZ ZKE je tichá, účinná a čistí vzduch pomocí miliard nanočástic

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions uvádí na trh novou generaci rezidenčních klimatizací řady TZ. Konkrétně novinka TZ ZKE..

31.5.2023 / Instalace

Nedostatek místa není důvod vzdát se komfortního řízeného větrání

Oddělené proudění vzduchu pomocí křížového entalpického výměníku, stabilní výkon a tichý provoz… Komplexním řešením větrání..

20.4.2023 / Instalace

Vzduchový filtr x-well hygienic splňuje zvyšující se požadavky na kvalitu vzduchu

Elektrostatický filtr pro flexibilní montáž a vysokou kvalitu vzduchu. V reakci na zvyšující se požadavky na kvalitu vzduchu v místnosti..

17.4.2023 / Instalace

Příklady úspor energie při řízeném větrání s rekuperací tepla

Tepelné ztráty při větrání běžným způsobem okny jsou značné, u dnešních dobře izolovaných domů mnohdy vyšší než prostupem..

28.2.2023 / Instalace

Nová řada vnitřních jednotek Panasonic VRF Mini MY3 s vylepšenou technologií nanoe X

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions představila novou kazetu VRF Mini MY3. Tenká kazeta je k dispozici v šesti verzích v rozmezí..

Novinky ze světa centrálního a decentrálního větrání Kermi x-well

Novostavba nebo rekonstrukce v dnešní době není bez koncepce větrání takřka možná. Společnost Kermi proto neustále rozvíjí své..

6.12.2022 / Instalace

Úspory na energiích řeší i školy. Pomoci může řízené větrání

Současnou energetickou krizi a zdražování energií reflektuje novela vyhlášky ministerstva zdravotnictví, která snižuje požadovanou teplotu..

24.11.2022 / Instalace

Novinky ze světa centrálního a decentrálního větrání Kermi x-well

Novostavba nebo rekonstrukce v dnešní době není bez koncepce větrání takřka možná. Společnost Kermi proto neustále rozvíjí své..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři