18.9.2013 / Instalace

Sofistikované osvětlení svítidly PRIMA od firmy TREVOS a. s.

Český výrobce svítidel firma TREVOS a. s. Turnov dodává na trh v České republice prostřednictvím velkoobchodů elektro a osvětlovací..

27.5.2013 / Instalace

Městská část Praha – Dubeč ušetří díky LED osvětlení

Lidé již od pradávna využívali umělé osvětlení. Od dob, kdy vykřesali oheň, vymysleli svíčku a následně i žárovku však uplynulo..

9.4.2013 / Instalace

Interiérové osvětlení ŽIŽKOV TOWER

V roce 2012 jsme vyhráli výběrové řízení na dodávku interiérového osvětlení rekonstruované pražské žižkovské rozhledny (Žižkov..

19.3.2013 / Instalace

PRIMA LED – nová typová řada svítidel od firmy TREVOS s výkonnými LED moduly

Firma TREVOS premiérově na veletrhu AMPER 2013 představí novou typovou řadu svítidel PRIMA LED s výkonnými LED moduly od firmy PHILIPS.

19.3.2013 / Instalace

Společnost NFL výrobce moderních svítidel

Společnost NFL je inovační podnik, který navrhuje a vyrábí moderní svítidla a systémy řízení osvětlení pro různé oblasti použití...

14.3.2013 / Instalace

Žárovka se rychle mění, Thomas Alva Edison zůstává

V záplavě informací a běhu všedních dnů zůstalo v loňském roce takřka bez povšimnutí jedno pro svět velmi významné výročí...

18.9.2012 / Instalace

Sofistikované osvětlení pro výrobní a logistické centrum firmy TREVOS a. s.

Výrobce svítidel společnost TREVOS a. s. v roce 2011 dokončil rekonstrukci výrobní haly a výstavbu logistického centra ve svém areálu..

30.8.2012 / Instalace

Budoucnost svítidel je v multifunkčnosti a designu

Dostatek přirozeného světla proudí do našich příbytků zejména okny, případně dalšími prosklenými částmi objektů. Avšak..

29.5.2012 / Instalace

ELKOV elektro a veřejné osvětlení

Společnost ELKOV elektro a.s. patří s ročním obratem převyšujícím miliardu korun a svými třinácti pobočkami k největším..

2.4.2012 / Instalace

Kompletní osvětlovací bod

Veřejné osvětlení je významnou veřejnou službou, jejíž provoz je zajišťován z rozpočtu měst a obcí. Hlavním úkolem veřejného..

27.3.2012 / Instalace

Panasonic nabízí evropským zákazníkům novou řadu LED zářivek

Nové zářivky připomínají svým tvarem i vzhledem klasické žárovky a přitom účinně šetří energii. Skloubení těchto vlastností..

19.12.2011 / Instalace

Připravte se na zdražování energie!

Cena elektrické energie stále stoupá. Reálně se zvyšuje pravidelně každým rokem a my tento vzestup nemáme možnost ovlivnit. Jen pro..

Zeleným budovám svítí do budoucna „zelená“

Provoz budov patří k největším spotřebitelům energií na světě vůbec. Důvody jsou jednoduché. V zimních měsících je nutné..

1.8.2011 / Instalace

LED vestavná svítidla, která mají styl!

LED TRESOL – stylový zdroj světla budoucnosti s extrémně dlouhou životností 30 let. Svou variabilitou, úsporností a designem je určen..

17.5.2011 / Instalace

LED technologie pohledem současnosti

Více než 3000 realizovaných projektů založených na LED technologiích po celém světě. To je bilance společnosti OSRAM, která k..

NAŠI PARTNEŘI Další partneři