V soutěži se každý může pochlubit svojí novou koupelnou, případně toaletou a zahrát si o titul Koupelna roku a hlavně o lákavé ceny. Stačí, když soutěžící svou koupelnu nafotí a nejpozději do 15. 11. 2020 pošlou na e-mailovou adresu: info@viega.cz. Podmínka je jediná, nejméně jedna ze zaslaných fotografií musí obsahovat nainstalovaný předstěnový systém Viega Prevista. Konkrétně: Prevista Dry, Prevista Dry Plus nebo Prevista Pure. Odborná porota pak vybere výherce hlavní ceny a deset dalších oceněných. Každý soutěžící může do soutěže poslat nejvýše tři fotografie, systém Prevista lze na fotkách zachytit např. prostřednictvím ovládací desky Viega Visign for Style, More, Public nebo Life.

Další informace včetně úplných pravidel soutěže a podrobnostech o systému Prevista najdete na webové stránce www.viega.cz/koupelna-roku a na Facebooku a Instagramu Viega CZ. Najdete tam také tipy, jak proměnit koupelnu ve skutečně moderní a funkční zónu relaxace.

Zrekonstruovali jste nebo právě rekonstruujete koupelnu? Pokud bude brzy dokončena, neváhejte ji obratem přihlásit do soutěže Viega – koupelna roku. (foto: Viega)


O co se hraje?

Všechny ceny, které Viega do soutěže věnovala, se tematicky nesou v duchu vody a relaxace. První cenou je proto víkendový wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně pro dvě osoby, ale hraje se také o 10 luxusních županů Calvin Klein.