Výhody elektrického vytápění

Elektrické vytápění se ukazuje jakožto technologie mimořádně vhodná zejména do místností, kde potřebujeme příjemné teplo i v přechodových obdobích – převážně na jaře a na podzim. V mnoha domech se v této době vypíná centrální topení a při náhlém zhoršení počasí dochází ke snížení tepelného komfortu v interiéru. Moderní elektrické radiátory proto představují téměř ideální řešení pro tyto místnosti – lze je zapojovat bez ohledu na topnou sezónu a díky vysokému podílu sálavé složky nevíří prach a pomáhají udržet v koupelně zdravé prostředí.


Výhody elektrických radiátorů Zehnder

Nízké náklady na vytápění: Snížení nákladů na vytápěni díky možnosti ovládání vytápění dle aktuální potřeby. Navíc domy s elektrickým vytápěním využívají dvoutarifové sazby, které snižují náklady na odebíranou elektřinu.

Příjemný pocit bezpečí: pro konečné zákazníky díky výrobkům, které prokazatelně splňuji ty nejvyšší standardy a také pro prodejce a realizační firmy, neboť dodávají elektrické radiátory splňující platné nařízení EcoDesign.

Maximální komfort: v příjemně vyhřáté koupelně nebo jiném bytovém prostoru nastavením si teploty pomocí individuálně nastaveného časového programu vytápění.

 

Specifika Deseo Verso

Minimalistický designový radiátor Zehnder Deseo Verso, který se díky mimořádnému provedení hodí do jakékoli koupelny tvoří skleněný infrapanel s jedním či dvěma výsuvnými rameny na ručníky, které zůstávají skryty za vlastním tělesem radiátoru. Díky tomu lze ručníky sušit či předehřát při teplotě 55° bez toho, aby zasahovaly do prostoru koupelny a koupelna vypadá vždy uklizeně.

Radiátory Zehnder Deseo Verso je možné ovládat pomocí intuitivních skrytých tlačítek umístěných na přední straně topného panelu. Jejich design je stejně minimalistický jako celého tělesa a dokonale ladí s puristickým laděním radiátoru. Základní ovládání umožňuje vybrat jeden ze tří předvolených stupňů vytápění (45°, 55°a 65°), dětskou pojistku a přepnutí do úsporného módu stand-by. Doplňkové dálkové ovládání umožňuje například ochranu proti mrazu či nastavení denního, potažmo týdenního programu.

Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso je v nabídce ve dvou výškách (1500 a 1750 mm) o hloubce 475 mm. Výkon menšího radiátoru je 600, většího 750 W. Zákazník si mlže vybrat mezi třemi povrchovými úpravami: lesklá bílá, lesklá černá a zrcadlová. Větší formát umožňuje instalaci dvou výsuvných ramen na ručníky, menší jednoho, každé o maximální nosnosti 4kg. Doporučený rozměr ručníku je pak 100 x 40 cm pro horní a 100 x 70 cm pro spodní rameno/sušák.

Koupelnový radiátor Zehnder Deseo Verso - provedení lesklé bílé

 

Správná volba

Elektrické radiátory Zehnder v sobě snoubí krásu s inteligencí. Představují atraktivní řešení vytápění interiéru pro novostavby i rekonstrukce. Perfektně doplňují nebo nahrazují stávající systém vytápění, např. u staveb s nízkou spotřebou energie. Elektrické radiátory Zehnder pomáhají vytvářet zdravé a komfortní vnitřní klima a zároveň šetří energii a pořizovací i provozní náklady. Tradičně kvalitní zpracování od švýcarského výrobce Zehnder zaručuje radiátoru Deseo Verso, stejně jako ostatním výrobkům značky, dlouhou životnost a spolehlivou funkčnost. Zehnder Deseo Verso je radiátor promyšlený do posledního detailu.

Pokud vás ušlechtilý skleněný elektrický radiátor Zehnder Deseo Verso zaujal, doporučujeme zhlédnout video nebo navštívit web zehnder.cz.