Návrh a realizace:    Ivana Šustrová
Ateliér:    DESIGNIST, Hezkey s. r. o.
Spolupráce:    Jakub Heidler
Generální dodavatel stavby:    DEKBET
Projekt + realizace:    2015 – 2016
Užitná plocha:    135 m2
Foto:    Tomáš Dittrich

Interiér vychází ze zaměření restaurace na podávaná jídla v japonsko/korejském stylu. Jídlo se částečně připravuje před zákazníkem na otevřeném baru, kde si zákazník volí výběr surovin. Restaurace přes den funguje jako bistro a ve večerních hodinách jako klasická restaurace.Interiér je rozdělený na dvě části:

Hlavní jídelní část

Řešená v jednoduchém stylu, kde se klade důraz na servírované jídlo. Materiály jsou vzdušné, světlé v přírodním dekoru. Podlaha je doplněním původního teraca v šedo-bílé kombinaci s tmavě červeným rámem. Dekor je geometrický, jednoduchý, čitelný a stále se opakující ve vertikální poloze – tzn. na obkladech stěn, na obkladech baru, jako výplně stavebních otvorů a také jako plastické výřezy na posuvné dveře. Typový nábytek TON doplňuje jednoduchost a účelnost celého prostoru. Většina instalací včetně vzduchotechniky je rozvedena po stropě, který je zakrytý jednoduchým plaňkovým rastrem ve dvou úrovních.

Salonek – horní část

Salonek nabízí více soukromý a uzavřený prostor. Jednoduchost prostoru zůstává stejně jako ve spodní části restaurace, ale pro povzbuzení chuti je volena červená barevnost podlahy. Kvůli odlišení vrchní části je na jedné stěně zvolena ruční malba sakury tuší, která je doplněná o 3D efekt okvětních listů.