Díky velmi zdařilým tvarům a vysoce kvalitnímu provedení jsou však tyto vypínače a zásuvky vhodné i pro „designově“ vyhraněné uživatele – majitele loftových bytů, rezidencí i moderní architekty. Vypínače Mureva Styl lze užít v moderních interiérech v kombinaci s betonovými, skleněnými nebo kovovými materiály či tam, kde je elektroinstalace vedená na povrchu.

Montáž na povrch i do elektroinstalační krabice

Mureva Styl přináší mnoho zajímavých výhod, mezi jinými možnost montáže nejen na povrch, ale i do běžné elektroinstalační krabice s dodržením krytí IP55. „Nabízí průhlednou krytku na zásuvce, takže ihned vidíte, zda jde o zásuvku nebo vypínač. Zásuvky je možné vybavit orientačními LED kontrolkami, které vás budou ve tmě decentně navigovat. Požadavky voděodolnosti a krytí IP55 splňují zásuvky i při otevřeném krytu. Všechny přístroje jsou dodávány ve standardní bílé barvě Polar nebo moderní šedé barvě Antracit,“ přibližuje Robert Šimčík, produkt manažer výrobkové řady.


Moderní technické řešení

Špičkový materiál produktů je rezistentní vůči UV záření, špíně, usazování prachu a odolává rozpouštědlům. Uvnitř najdete velmi kompaktní a plochý mechanizmus, který díky svým mini rozměrům poskytuje dostatečný prostor pro kabely. Krabice jsou tuhé, robustní, při montáži se nekroutí a nemění tvar. Přesto jsou materiály příjemné na dotek. Přístroje jsou dodávány v bezšroubovém provedení a lze je objednat jako komplet nebo po jednotlivých komponentách a různě je kombinovat.

Kompatibilita s produktovou řadou Unica

Široká nabídka řady Mureva Styl obsahuje kromě běžných vypínačů a zásuvek i speciální ovládače jako jsou nouzové tlačítkové spínače, spínače na klíč nebo ovládače žaluzií. Díky kompatibilitě s řadou ­Unica a přístroji 45x45 ­Altira je možné do krabice Mu­reva styl umístit jakýkoliv přístroj z těchto produktových řad ­Schneider Electric.Technické parametry a benefity:

-  vysoké krytí IP55 a ochrana proti nárazům IK08,
-  montáž na povrch i do elektroinstalační krabice,
-  široký sortiment (včetně tlačítka nouzového zastavení, žaluziových ovládačů, spínačů s klíčem apod.),
-  průhledná krytka na zásuvce (okamžitě vidíte, že jde o zásuvku a ne o vypínač),
-  možnost orientačního osvětlení v zásuvce,
-  v barvě bílé Polar nebo šedé Antracit,
-  vodotěsnost zaručena i při otevřeném krytu,
-  odolná vůči UV záření, špíně, prachu a rozpouštědlům,
-  velmi plochý mechanizmus přístroje s velkým prostorem pro kabely,
-  tuhé krabice a rámy s vodotěsnou zadní membránou,
-  snadná montáž díky bezšroubovým svorkám,
-  kompletní sestavy nebo jednotlivé komponenty,
-  krabice pro přístroje Unica a přístroje Altira s přímou montáží typu 45×45.

Podívejte se na promo video nebo instalační video a zjistěte více o Mureva Styl.

Schneider Electric CZ, s. r. o.

U Trezorky 921/2,
158 00 Praha 5 - Jinonice
Zákaznické centrum:
tel.: +420 382 766 333
e-mail: podpora@se.com
www.se.com/cz, www.vypinac.cz