Pro tyto případy nabízí Viega nově možnost zakoupení sprchového setu, který je již sestavený. Díky tomu se zákazník nemusí obávat, že při nákupu zapomene pořídit nějaký důležitý díl, který bude následně dokupovat. S praktickým setem Advantix získá vše potřebné v jednom balení, pod jedním objednacím číslem a s jistotou, že má pro montáž žlábku veškeré potřebné komponenty.

Rošt pro vložení dlažby nebo přírodního kamene odtok dokonale sladí s koupelnou. (foto: Viega)


Tyto praktické sety jsou k dostání ve dvou provedeních. Buďto s roštem ER10, který se vyrábí z kvalitní oceli v lesklém provedení (model 4983.10) nebo s roštem ER13 (model 4983.20). Ten je určen pro všechny zákazníky, kteří chtějí mít žlábek v koupelně přiznaný jen v minimální míře. Do roštu se rovnou vsadí dlažba nebo přírodní kámen, který si zákazník zvolil pro obklad v koupelně. Voda pak odtéká jen úzkými štěrbinkami mezi dlažbou, a žlábek tak do koupelny dokonale opticky zapadá.

Výhodou setů Advantix je tedy nejen to, že zákazník získá řešení na míru v jednom kompletním balení, ale výhodná je rovněž pořizovací cena. Pro více informací o produktu navštivte stránky viega.cz/advantix nebo kontaktujte Viega team či svého prodejce.

Při objednání setu dostane zákazník vše potřebné k instalaci v jednom balení. (foto: Viega)