•    Široká škála výkonu od 3 kW do 16kW
•    Maximální COP 5,0 a hodnocení A++ při 55 ° C (A +++ při 35 ° C)
•    Bezúdržbová nádrž z nerezové oceli pro snížení energetické ztráty
•    Provozní rozsah topení -20 °C až +35 °C
•    Jednotný systém se zabudovaným hydro kitem a 185l TUV nádrží
•    Kompatibilní se vzdáleným ovládáním Aquarea Smart Cloud
•    Významné snížení nákladů a času instalace

Aquarea All In One Generace H je jedinečným řešením pro vytápění a ohřev vody, které integruje hydro kit a 185litrový zásobník teplé užitkové vody do jedné jednotky. S řešením All In One odpadá nutnost instalovat vyrovnávací nádrž pro zajištění minimálního objemu v topném systému, a to při zachování vysoké kapacity a účinnosti i při venkovních teplotách až -20 ° C.

Kromě mimořádné účinnosti i při venkovních teplotách až -20 ° C, nabízí All In One významnou úsporu energie. Tyto systémy totiž zahrnují nerezovou ocelovou nádrž s vysokým stupněm tepelné izolace, což přináší výrazné snížení energetických ztrát.

Originální design All In One přináší do produktového portfolia tepelných čerpadel Aquarea Generace H elegantní a moderní jednotku se snadnou instalací a údržbou. Všechny elektrické komponenty a potrubní připojení jsou umístěny v přední části modelu a jsou přístupné pomocí snadno oddělitelného panelu. Ten pomáhá snížit náklady na instalaci a ušetřit instalačním firmám až polovinu času stráveném montáží.

Modely Panasonic Generace H s výkonem 3 kW, 5 kW, 7 kW, 9 kW, 12 kW a 16kW poskytuje vhodný systém pro jakoukoliv instalaci. Systémy o výkonu 3 kW a 5 kW vyhovují předpisům ERP (vejdou v platnost v září 2019) splněním ratingu A+++. Všechny zbývající jednotky drží rating A++ pro nízké i střední teploty.

Dalším důležitým prvkem Generace H je kompatibilita s řídícím systémem Panasonic Aquarea Smart Cloud. Pomocí tohoto systému může zákazník na dálku ovládat všechny funkce topení a ohřevu teplé vody i monitorovat spotřebu energie.

Pro další informace o Panasonic All In One Generace H navštivte www.aircon.panasonic.eu. Demo řídicího systému Aquarea Smart Cloud najdete na https://aquarea.aircon.panasonic.eu.

Pro vice informací navštivte www.aircon.panasonic.eu.