Zájemcům o nadčasové a energeticky úsporné stavební prvky nabízí společnost Inoutic ucelený systém okenních a dveřních plastových profilů (Eforte, Prestige, Arcade), které splňují parametry nízkoenergetických a pasivních domů, ať už jde o novostavby, či rekonstrukce (Eforte a Prestige ve variantě pro pasivní domy).

Základem je pevnost a odolnost konstrukce

Vchodové dveře z plastových profilů Inoutic dosahují vysoké pevnosti a tvarové stálosti. Vůli v průtahu a odolnost již tak velmi stabilní konstrukce rámu je možné ještě zlepšit použitím patentovaných profilových rohů zesílených kovovým vyztužením, které spolehlivě zabrání deformacím. Díky tomu vynikají i vysokou mírou bezpečnosti proti vloupání a odolností proti povětrnostním vlivům, přívalovým srážkám apod. Vyznačují se též jednoduchou údržbou, optimálními tepelně izolačními vlastnostmi, maximální zvukotěsností, jednoduchým ovládáním a příznivou cenou. Kvalita vstupních dveří Inoutic je testována na dobu životnosti přibližně
20 let a zhruba 100 000 cykly otevírání a zavírání.

1

  • Eforte – špičkový profilový systém s jedinečným vzhledem a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi– ideální pro energeticky úsporné bydlení. Stabilní konstrukce pětikomorového rámu a vysoká torzní tuhost se stavební hloubkou 84 mm. Hodnota rámu Uf =1,3 W/m2K. Možnost dveřních výplní překrývajících křídlo pro elegantní design dveří až do tloušťky 78 mm.

  • Prestige – optimálně vyvážený a kvalitní profilový systém. Pětikomorová stabilní konstrukce rámu s vestavnou hloubkou 76 mm. Hodnota součinitele tepelné prostupnosti rámem Uf = 1,5 W/m2K. Panelové výplně a zasklení až do tloušťky 45 mm. Vnitřní dvoupatková zasklívací lišta pro vyšší odolnost proti vloupání.

  • Arcade – prověřený profilový systém vhodný pro běžné typy vchodových dveří s příznivým poměrem cena/výkon. Čtyřkomorová stabilní konstrukce rámu se stavební hloubkou 71 mm. Hodnota rámu Uf = 1,6 W/m2K. Panelové výplně a zasklení do šířky 45 mm. Druhé dodatečné těsnění na prazích a rozích pro větší ochranu proti větru a přívalovým srážkám. Dvoupatková lišta pro zvýšenou ochranu proti větru a přívalovým srážkám.

    Do plastových dveřních profilů je možné vsadit jakékoli plastové, skleněné a hliníkové výplně běžně dostupné na trhu. I jejich využití je velmi variabilní a lze je použít pro výrobu jednokřídlých a dvoukřídlých dveří, s falešným nebo pevným sloupkem, s bočním dílcem, nadsvětlíkem, otevíráním dovnitř či ven.

2

U plastových vchodových dveří systémů Eforte a Prestige je nespornou výhodou jejich nízký hliníkový práh s výškou pouhých 19 mm, který snižuje nebezpečí zakopnutí a svým plochým tvarem umožňuje použití i v bezbariérových bytech. Novinkou  pro vstupní dveře Eforte je výplň s překrytím křídla až do rozměru 78 mm pro atraktivní design dveří s „úzkým“ vzhledem profilu dveří.

Pro větší pocit bezpečí

Dveře chrání naše soukromí, a proto by měly být bezpečné. Plastové dveřní profily společnosti Inoutic mají nejen ocelovou výztuhu s tloušťkou 2,5 mm, ale lze je doplnit vícenásobnými pojistkami a závorami, speciálním kováním či vícebodovými zámky. To vše slouží pro maximální zabezpečení domácnosti proti vloupání.

3


Sladěný design oken i dveří

Celkový vzhled a vyznění stavby hodně závisí na detailech, například jednotném designu oken a dveří. Vzorník společnosti Inoutic nabízí široké barevné spektrum – 40 barevných variant. Proto ať už se jedná o vchodové, balkonové, nebo i zdvižně posuvné terasové dveře, nic nebrání tomu, dokonale sladit tvar i barevnost s okny. U profilového systému Eforte a Prestige je možná také exkluzivní povrchová úprava Titanium Plus, kdy se na rám aplikuje speciální fólie, a profily tak získají stříbrný hliníkový vzhled. Druhou možností, jak dosáhnout technického vzhledu okna, a přitom zachovat všechny výhody oken plastových, je použití hliníkového opláštění, které nabízí prakticky neomezené barevné varianty.

Více informací o okenních a dveřních profilech získáte na www.inoutic.cz.