Doslova několik metrů čtverečních střešní krytiny letos rozhodlo o vítězi soutěže Kamion plný KM BETY, tradičně vyhlašované společností KM Beta a. s. Letošním vítězem se mezi pokrývačskými firmami stala společnost Střechy JOKL z Českých Velenic. Kamion s dvaceti paletami střešní krytiny KM BETA dle vlastního výběru, která vítězi náleží, tak zamíří právě do Českých Velenic. V letošním roce poprvé vyjede také kamion plný zdicích prvků KMB SENDWIX nebo PROFIBLOK. Dvacet palet těchto prvků dle vlastního výběru získala společnost AgriKOMP Bohemia s. r. o. z Brna, která zvítězila v kategorii realizačních firem z oblasti výstavby. Slavnostní vyhlášení soutěže se konalo 4. března v přátelském prostředí Mlýnhotelu Vílanec u Jihlavy. Akcí byl zároveň vyhlášen nový ročník této oblíbené soutěže.

Soutěž „Kamion plný KM BETY“ vyhlašuje již tradičně společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva. Tato soutěž, v rámci které KM Beta a.s. oceňuje nejúspěšnější obchodní partnery, je určena jak pro pokrývačské, tak od tohoto ročníku i pro realizační stavební firmy.

Tradiční soutěž pro pokrývače


Vítězem „Velké pokrývačské soutěže“ se stane ta firma, která za rok položí nejvíce metrů čtverečních betonové střešní krytiny KMB BETA nebo KMB HODONKA. První místo je spojeno s odměnou v podobě 20 palet střešní krytiny, druhé s deseti paletami a třetí s 5 paletami střešní krytiny. Jak již bylo řečeno výše, letos se vítězem stala společnost Střechy JOKL z Českých Velenic, stříbro získal loňský vítěz Jaroslav Ježek z Kosovy Hory a na bronzové příčce se umístil Jan Sadlík z Uhlířských Janovic.

Šanci mají nově stavební realizační firmy


Obdobně v soutěži pro realizační firmy s názvem „Velká soutěž pro stavebníky“ získal vítěz, společnost AgriKOMP Bohemia s. r. o. z Brna, 20 palet zdicích prvků. Druhé místo a 10 palet zdicích prvků patří Ondřeji Szolárovi z Březové a třetí místo a 5 palet firmě FEST Ostrava s. r. o. z Ostravy – Přívozu. Na vítězích je, aby si vybrali mezi zdicími systémy KMB SENDWIX a PROFIBLOK. Vylosován byl tradičně také „Šťastlivec roku“ z přítomných hostů, který získal univerzální těsnicí pás BetaRol. Letos se jím stal Michal Obluk z obce Pazderna.

Vyhrávají všichni


Kromě třech hlavních výher v každé kategorii a jednoho „šťastlivce“ získává ceny vlastně každý aktivní obchodní partner společnosti KM Beta. Za každých odebraných 500 m2 totiž obdrží 500 bodů. Získané body lze využít k výběru nářadí, materiálu, pomůcek a dalších potřeb pro pokrývání střech, resp. pro výstavbu. Za body je možné získat také slevu na vybrané rekreační zájezdy CK Travel, a. s. Hodonín. Katalog cen je k dispozic v sídle firmy KM Beta a.s. a u regionálních manažerů KM Beta.

Slavnostní vyhlášení vystřídal bohatý program


Ve stylových prostorách Mlýnhotelu Vílanec se nejprve konalo slavnostní vyhlášení, již tradičně v příjemné atmosféře. Zástupce pokrývačských firem přivítal obchodní ředitel společnosti KM Beta a. s. Ing. Jan Hruška, který všem firmám poděkoval za příjemnou spolupráci v uplynulém období. Následovalo slavnostní vyhlášení nejlepších firem vystřídané bohatým doprovodným programem. Účastníci se tentokrát doslova vyřádili na silných terénních čtyřkolkách, méně dobrodružným povahám byl určen simulátor boxu, laserová střelnice, stolní fotbal, bowling i oblíbené mobilní kasino. O zábavu se postaral šprýmař Zdeněk Izer a večerní diskotéka. Během celého odpoledne i večera bylo pro účastníky připraveno vynikající pohoštění.

Výsledky soutěže Kamion plný Bety

Velká pokrývačská soutěž

1. místo          Střechy JOKL, České Velenice
2. místo          Jaroslav Ježek, Kosova Hora
3. místo          Jan Sadlík, Uhlířské Janovice

Velká soutěž pro stavebníky

1. místo          AgriKOMP Bohemia s. r. o., Brno
2. místo          Ondřej Szolár, Březová
3. místo          FEST Ostrava s. r. o., Ostrava – Přívoz

Šťastlivec roku: Michal Obluk, Pazderna

Vyhlášení nového ročníku soutěže

Slavnostním zakončením soutěže byl zároveň vyhlášen nový ročník tohoto klání. Pokrývačské části soutěže „Kamion plný KM Bety“ s názvem Velká pokrývačská soutěž se mohou zúčastnit všechny pokrývačské firmy, které jsou držiteli „Osvědčení o způsobilosti pro distribuci a montáž střešního systému KMB BETA a KMB HODONKA“. Obdobně také ve Velké soutěži pro stavebníky mohou soutěžit všechny firmy, které jsou smluvními partnery společnosti KM Beta a. s. Podmínkou účasti v novém ročníku je zaslání řádně vyplněné faktury s potřebnými kopiemi dokladů do 20. 1. 2012. Pro přihlášení lze využít formulář umístěný na www.kmbeta.cz.