➢ Rekordní počet přihlášených staveb – 789 projektů od architektů z 53 zemí – podtrhuje mezinárodní význam tohoto architektonického ocenění. ➢ Vítězové zaujali porotu esteticky přitažlivými, sofistikovanými koncepty a udržitelnými, inovativními stavebními metodami.

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami

HELUZ GROUP obhájila pozici mezi nejlépe řízenými firmami Česka. Na slavnostním vyhlášení v Martinickém paláci v Praze převzalo vedení..

Volbou cihel HELUZ FAMILY zrychlíte stavbu domu a ušetříte i za vytápění

Nebylo by vhodné odložit stavbu domu na později? Nebudou postupem času ceny stavebních materiálů klesat? Jaké náklady nejvíce ovlivňují..

27.4.2022 / Materiály

Z tvárnic Ytong Statik jsou vyzděny vysoké požární stěny v nové hale v Trutnově

V obchodní a průmyslové zóně Krkonošská u trutnovského Tesca vyrostla v průběhu loňského roku nová hala. Pro vyzdění požárních..

25.4.2022 / Materiály

Na projektu Chytré bydlení® Skvrňany byly použity velkoformátové tvárnice Silka Tempo

Chytré bydlení® Skvrňany nebo také zkráceně Bydlení Skvrňany je svěží rezidenční komplex sedmi bytových domů určený všem, kteří..

25.4.2022 / Materiály

HELUZ vyrobí denně cihly pro čtyřicet až padesát domů

S lehkou nadsázkou lze říci, že z výrobních linek společnosti HELUZ denně sjede čtyřicet až padesát rodinných domů. Tolik cihelného..

HELUZ Dům roku 2021: Vyhrál dům s tváří

Minimalismus se sedlovou střechou domu i vesnici sluší. Některé domy minete, aniž byste se jich všimli. A jiné domy vás upoutají už z..

4.2.2022 / Materiály, Fasády, Zahrada

Cihlová dlažba souzní s fasádou i zahradou velkoryse pojatého domu

Už při příjezdu k domu majitele, který se nachází nedaleko Hradce Králové, jsme tušili, že nás čeká něco velkolepého a..

Pro vzdušný a prosvětlený dům podle představ zvolili cihelný systém Heluz

Šest let trvalo, než našla mladá rodina pozemek podle svých představ. Spolupráce s architektkou a volba cihelného systému HELUZ zajistily,..

11.1.2022 / Materiály

Ohlédnutí za uplynulým rokem 2021 očima gen. ředitele Wienerbergeru Ing. Kamila Jeřábka

Uplynulý rok 2021 byl pro nás všechny doslova turbulentní. Pro stavební trh, a tedy i pro Wienerberger, se jednalo o zkoušku odolnosti. Ta..

11.1.2022 / Materiály

Nové velkoformátové Ytong stěnové panely SWE posouvají hranice prefabrikované výstavby

S velkoformátovými prvky Ytong Jumbo a Silka Tempo pro stěny, stropy a střechy lze stavby realizovat rychle, ekonomicky a s vysokou..

Wienerberger vydává příručku Návod na stavbu e4 domu svépomocí

Svůj dům snů si snadno postavíte sami. S příručkou, kterou připravila společnost Wienerberger Česká republika ve spolupráci se serverem..

1.1.2022 / Materiály

Chata, která je pro mnohé z nás snem o vlastním bydlení

K bydlení v přírodě mají Češi více než silný vztah. Svědčí o tom desetitisíce chat, které jsou rozesety snad po všech regionech..

Cihly Heluz Family tvoří základ velkoryse pojatého domu na jihu Čech

Investor si nechal postavit cihlový a velkoryse prosklený „user friendly“ dům a nic by neměnil. Na počátku byl pozemek v jihočeských..

11.11.2021 / Materiály

Xella má vlastní unikátní řešení pro stavbu bytových objektů

Xella má stavební materiály pro všechny velké i malé projekty v oblasti bytové výstavby. Zejména velkoformátové tvárnice Ytong a Silka..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další >
NAŠI PARTNEŘI Další partneři