Veletrh s tradičně výbornou návštěvností odborné i laické veřejnosti proběhne společně s již 24. ročníkem veletrhu Střechy Praha ve dnech 9.–11. 2. 2023 na výstavišti v Praze Letňanech.

Zájem o fotovoltaické elektrárny na střechách rodinných domů raketově roste, rozvoji pomáhá nejen dotační politika, ale i úpravy legislativy. Pořízení domácí střešní elektrárny je cestou, jak mohou lidé ušetřit peníze za energie. Existuje však mnoho otázek spojených jak s instalací tohoto zdroje energie, tak například s vyřízením dotace. Na veletrhu SOLAR PRAHA, který se v únoru 2023 bude konat již po osmnácté, budou moci zájemci konzultovat své dotazy hned v několika poradenských centrech a též na stáncích jednotlivých vystavovatelů. Ti se budou prezentovat v mnohem větší míře než obvykle.

V přípravě je rozsáhlý doprovodný program přednášek, diskusních fór i praktických ukázek, včetně celodenní fotovoltaické konference „Střecha jako zdroj energie“.

Veletrh navštěvuje pravidelně kolem 25 000 návštěvníků a pro firmy je tedy ideální příležitostí, jak získat zákazníky i do budoucna a představit produktovou nabídku širokému publiku s cíleným zájmem o střechy, stavbu a úsporné bydlení. Neméně významná je pak možnost setkat se na jednom místě osobně s předními odborníky, diskutovat s nimi trendy v oboru a navázat nové kontakty.

www.strechy-praha.cz