Dnes má Půjčovna strojů Zeppelin CZ již 14 poboček po celé České republice a nabízí 1 800 kusů strojů a techniky, a to jak velkým stavebním společnostem, tak i drobným živnostníkům a soukromníkům. Samozřejmostí jsou i další nabízené služby, např. doprava, zaškolení obsluhy nebo školení pro práci ve výškách.

Doba však neúprosně kráčí kupředu, přichází na řadu online nástroje, zákazníci chtějí řešit poptávky z pohodlí své kanceláře a čas je stále dražší komoditou. Zeppelin CZ toto naprosto chápe, a proto jsme připravili hned několik novinek, které vám usnadní výběr vhodné techniky, připraví atraktivní nabídku na míru vašim potřebám a potřebám vašeho projektu a vy pro to nemusíte ani na krok opustit svou kancelář.

 

Poptávkový systém na www.zeppelin.cz

Chcete znát kompletní nabídku Půjčovny strojů Zeppelin CZ? Stačí navštívit webovou stránku www.zeppelin.cz a v sekci Půjčovna je tu pro vás připraven přehledný katalog naší techniky. Nově potom můžete díky online poptávkovému systému přímo z webových stránek získat nejen informace o stroji jako takovém, ale zároveň si ověřit cenu zápůjčky přímo na dobu, na kterou techniku potřebujete.

Celou zápůjčku stroje si tak připravíte z pohodlí své kanceláře. Zaměstnanci Půjčovny se s vámi následně obratem spojí, potvrdí si s vámi všechny podrobnosti, domluví detaily, jako je například předání stroje – a to je celé. Nic složitějšího v tom není.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ připravila pro své zákazníky celou řadu novinek, které jim ještě lépe pomohou vybrat ideální stroj právě pro jejich projekt.


Online chat

Nejste si zcela jistí? Nevíte, jaký stroj z naší nabídky si vybrat? Potřebujete poradit? Přímo na webových stránkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ se nově nachází i online chat. Stačí kliknout na bublinku vpravo dole, ihned vyskočí chatovací okno a naši specialisté vám obratem odpoví na všechny vaše dotazy. Není to složitější než obyčejná komunikace přes sociální sítě.

 

Zákaznická linka

Online svět nabízí spoustu kouzel a dokážeme si díky němu cestu k informacím i té správné technice značně zkrátit. Existují však situace, kdy nic nenahradí přímý kontakt s našimi specialisty. Ti jsou pro vás samozřejmě k dispozici na všech pobočkách, nově ale též na zákaznické lince.

Na telefonním čísle +420 800 023 000 najdete zákaznickou linku, kterou obsluhují naši odborníci s mnohaletou zkušeností. Vědí, jaké nesnáze vás mohou při vašem projektu potkat, na jaká úskalí můžete narazit, a především umí navrhnout to pravé řešení, díky kterému váš projekt poběží úspěšně dál.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ jde s dobou. Díky těmto novinkám jsme si s našimi zákazníky zase o krůček blíž a cesta k tomu správnému řešení je opět o něco kratší. A to není zdaleka vše, další novinky budou následovat.

 

O Půjčovně strojů Zeppelin CZ

Půjčovny strojů Zeppelin CZ vám nabízejí více než 1 800 rozmanitých strojů a zařízení z oblasti stavebnictví, zemědělské techniky, různé stroje pro komunální služby, stroje pro péči o krajinu a zeleň, lesnictví a průmyslovou a těžební výrobu. Naše široká nabídka dokáže uspokojit nejen velké stavební společnosti, ale i drobné podnikatele a kutily, kteří si mohou vybrat různé nářadí a drobnou mechanizaci. Kromě zapůjčení stroje vám dokážeme poradit při plánování zakázky, výběru vhodného typu stroje a dokážeme zajistit i jeho obsluhu.

- více než 1 800 strojů a zařízení v nabídce
- 14 půjčoven v České republice a 4 na Slovensku
- tým 80 odborníků s dlouholetou praxí