„Intenzivně se věnujeme akviziční činnosti, kupujeme buď celé činžovní objekty či jednotlivé podíly.“ říká obchodní ředitelka společnosti SATPO, Irena Houžvičková, a pokračuje: „V bytových domech pod značkou City Home provádíme základní stavební úpravy, které nevyžadují legislativní proces, pro další prodej. Vlastníkům nemovitostí nabízíme komplexní realitní a developerské služby, zakládáme si na spokojenosti svých klientů a investorů.“


 

Pod značkou City Home nabízíme v činžovních domech k prodeji ateliéry, bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 4+kk, ať už pro účely vlastního bydlení či za účelem dlouhodobé investice. Nechybí ani nabídka komerčních prostor pro vlastní podnikání. Příkladem lze uvést bytový dům Dvorecké náměstí v pražské čtvrti Podolí či bytový dům Ruská ve stejnojmenné ulici na Praze 2. U obou bytových domů v detailu či v celkovém pojetí převážně dominují prvky purismu, nadčasový design ze 30. let dvacátého století prezentuje funkcionalistickou čistotu a jednoduchost progresivních materiálů jako je beton a ocel, jež jsou i dnes považovány za nadčasovou klasiku.

 

Kompletní akviziční činnost stejně jako prodej nemovitostí včetně široké nabídky poskytovaných služeb zajišťuje zkušený tým odborníků společnosti SATPO management, s.r.o. Aktuální přehled nemovitostí je prezentován v prodejním centru City Home na adrese Holečkova 3331/35, Praha 5 či prostřednictvím www.city-home.cz .

V roce 2018 dosáhl prodej činžovních bytů pod značkou City Home výši 200 miliónů korun a na letošní rok plánuje společnost prodej bytových jednotek ve výši přes 250 miliónů korun.


 

O SPOLEČNOSTI SATPO

Společnost SATPO v letošním roce slaví 25 let své existence. Realitní činnost od roku 1994 zaměřenou na Prahu a blízké okolí o tři roky později rozšířila o půdní vestavby činžovních domů a dále pak o investice do existujícího bytového fondu a správy majetku. Výstavbu menších a středních rezidenčních projektů v pražských prémiových lokalitách společnost SATPO zahájila o šest let později a aktivity z oblasti správy nemovitého majetku a zprostředkování prodeje nemovitostí přenechala svým obchodním partnerům.

Od roku 2001 společnost SATPO úspěšně realizovala 12 rezidenčních projektů a devět půdních vestaveb v centru Prahy. V součtu se jedná o zhruba tisíc bytových jednotek. Získaná ocenění v prestižních soutěžích jako je Best of Realty v roce 2011 za developerský projekt Rezidence Švédská či mezinárodní ocenění MIPIM 2017 za projekt Rezidence Sacre Couer2 svědčí o tom, že společnost SATPO má dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy, řízení výstavby a prodeje rezidenčního bydlení. Investice do existujícího bytového fondu pod značkou City Home v atraktivních pražských lokalitách společnost SATPO opět obnovila v roce 2017.

Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč jsou nedílnou součástí nabídky pro klienty, obchodní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení v příjemném prostředí prodejního centra SATPO, které se nachází přímo v sídle společnosti. Pro majitele a investory nemovitostí nabízí společnost i komplexní realitní a developerské služby.

Společnost SATPO je aktivním členem mnoha odborných sdružení a organizací jako jsou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí, Asociace developerů, aj., podporuje vývoj kvalitního developmentu ve stavebním průmyslu a na trhu s nemovitostmi.