Radiátor s oceněním za nejlepší design
Zehnder Kazeane již na první pohled zaujme originálním řešením: trubkami, které se jako ocelová stuha „vinou“ kolem zaoblených svislých trubek s obdélníkovým průřezem. Jeho diagonálně uspořádané ploché trubky jsou inspirovány víceúrovňovými architektonickými díly. Originální řešení přináší tradičnímu koupelnovému „žebříku“ zcela novou dynamiku. Toto řešení je optimální nejen pro šíření tepla, ale poskytuje i velkorysý prostor pro pověšení mokrých ručníků, doslova pro celou rodinu.
Designový skvost, oceněný prestižní cenou Red Dot Award 2018, navrhla dvojice návrhářů King & Miranda. Italské designérské studio novému radiátoru mimořádně věří:„Myslíme si, že Zehnder Kazeane přichází na trh ve správnou dobu – má unikátní vzhled, prvotřídní funkčnost a je dostupný za přijatelnou cenu.“ Navíc jeho unikátní design zaručuje, že se i radiátor stane skutečnou ozdobou každého interiéru.

Zehnder Kazeane. Koupelnový radiátor s výjimečným vzhledem.

Švýcarská kvalita se zárukou
Novinka na trhu od švýcarského výrobce designových radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací je unikátním řešením nejen pro vytápění koupelny. Zehnder Kazeane se pyšní precizním dílenským zpracováním. Koupelnové radiátory Zehnder jsou vyrobeny z přesných ocelových trubek, dokonale svařených bez viditelných svárů. Samozřejmostí je dokonalá těsnost i funkčnost těles.

Designový radiátor Zehnder Kazeane vynikne v koupelně i v dalších místnostech.

Zaostřeno na kvalitu
Jelikož si je výrobce vědom faktu, že radiátory se v interiérech obvykle mění maximálně jednou za život, mimořádnou pozornost věnuje povrchové úpravě. V tomto případě se jedná o sedmistupňové lakování. Důležité je precizní odmaštění a fosfátování – chemická úprava povrchu oceli pro zvýšení odolnosti proti korozi a zlepšení přilnavosti laku. Základní vrstva laku s vysokou antikorozní ochranou se nanáší anaforeticky nebo kataforeticky. Vrchní prášková barva se nanáší elektrostaticky, až po kompletním vysušení předchozích vrstev, načež se lak vypálí na požadovanou tvrdost.
Výhodou procesu je mimořádný vzhled, vyšší odolnost proti mechanickému poškození, mnohem vyšší odolnost proti korozi, snadnější čištění či prodloužená životnost, díky čemuž poskytuje výrobce na teplovodní radiátory pětiletou záruku (na elektrická topná tělesa a topné tyče je záruka 2 roky).

Akce na neotřelé barvy
Nový typ radiátoru je k dispozici v téměř 50 barevných odstínech, a to ve variantě pro teplovodní nebo kombinované vytápění. Aktuálně nabízí výrobce akci: radiátory Zehnder Kazeane v 6 vybraných barvách Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Brown Quartz 0529, Pacific Blue 0519, Dark Purple 0848 jsou dodávány bez příplatku, za cenu bílé barvy RAL 9016. Kazeane navíc díky neotřelému modernímu designu jej lze využít (a doporučit) v prakticky kterékoli místnosti.

Variabilita
Zehnder Kazeane lze pořídit v šířce 50, 60 cm a v celkem osmi různých výškách (od 96,5 až po 193 cm), díky čemuž nejen, že se přizpůsobí téměř každé koupelně, ale umožňuje i již zmíněnou kombinaci různých tvarů pro využití i v dalších místnostech – při zachování jednotného vzhledu topných těles v celém interiéru. Další výhodou je pak variabilní možnost zapojení – a to jak středového (50 mm), nebo stranového, a to jak vlevo, tak i vpravo – lze jej tedy přizpůsobit téměř jakýmkoli rozvodům bez nutnosti vážného zásahu do stávajících teplovodních rozvodů v bytě.

Zehnder Kazeane umožňuje několik variant připojení.

Elektrická topná tělesa
Od léta 2018 bude v dispozici rovněž elektrické provedení radiátorů Zehnder Kazeane s vestavěnou moderní elektrickou topnou tyčí RACY. Vhodné zejména pro koupelny ve stavbách s nízkou spotřebou energie, kde se teplovodní vytápění nevyplatí. Díky regulaci vytápění s možností individuálního nastavení programu a detektoru otevřeného okna zabezpečí tepelnou pohodu, suché ručníky a energeticky úsporný provoz. Samozřejmostí je, že elektrické radiátory Zehnder Kazeane, stejně jako ostatní elektrická topná tělesa Zehnder, splňují požadavky na EcoDesign elektrických topidel, platné od 1.1.2018.  

Další informace získáte zde
nebo kontaktujte: M: +420 735 174 074 • info@zehnder.czwww.zehnder.cz