V plném proudu jsou přípravy německého výrobce armatur Schell na stěžejním veletrhu ISH, který se odehraje tradičně v březnu (14.-18.3.) na výstavišti ve Frankfurtu nad Mohanem. Ústředním tématem prezentace tradičního výrobce z města Olpe bude nový systém inteligentního hospodaření s vodou pro optimalizovaný provoz budov nazvaný eSchell. Tomuto systému lze svěřit klíčovou roli ve správě hospodaření s vodou v budovách pro dosažení hygienického provozu armatur a zvýšení efektivity v nakládání se spotřebou vody a energie v komerčních a veřejných budovách. Jak konkrétně tento systém funguje, se návštěvníci dozví v rámci velkolepě pojaté  prezentace na ploše 280 m². Systém eSchell se bude „živě“ a plně funkční prolínat celou expozicí. Premiérově bude na ISH představena nová elektronická verze designové umyvadlové armatury Schell Xeris, a to i v provedení s termostatem. Zodpovědět dotazy návštěvníků bude připraven - u jednoho ze šesti „poradenských ostrůvků“ - početný tým odborníků firmy Schell včetně obchodního zástupce pro Českou republiku Aleše Řezáče a zástupce pro Slovenskou republiku Ivana Bahníka. Pozornosti určitě neunikne ani soutěž o hodnotné ceny, kterou Schell pro návštěvníky své expozice připravuje.  Prezentaci najdete jako již obvykle v hale 4.1, stánek F46.


O měsíc později se české zastoupení firmy, jejíž jméno se stalo synonymem pro rohové regulační ventily, bude prezentovat na brněnském veletrhu firmy Ptáček velkoobchod, a.s. „Tato akce je pro nás v tuzemsku velmi důležitá, protože na ní každoročně míří tisíce profesionálů z oboru a nemalá část z nich se pravidelně zastaví na našem stánku. Z tohoto pohledu je pro nás účast na této akci efektivnější než vystavování na obecných veletrzích v Česku,“ vysvětluje Aleš Řezáč, obchodní zástupce Schell pro Českou republiku. Veletrh Ptáček proběhne na BVV v termínu od 25. 4. do 29. 4. 2017 a je součástí Stavebních veletrhů Brno.

Obdobně koncipovanou akcí je kontraktační výstava Show novinek pořádaná společností Gienger, velkoobchodem v oboru TZB. Také na tomto odborném veletrhu, který se odehraje v logistickém centru této společnosti v Ostravě ve dnech 17. 5. - 19. 5. , bude společnost Schell prezentovat odborníkům svůj sortiment. Výstavně nabitý půlrok potom zakončí ve dnech 15. 6. - 16. 6. v Karlových Varech na západočeském vydání Show novinek.

Schell působí na českém trhu již přes 20 let a dosahuje na něm stále se lepšících výsledků: „Za poslední dekádu se obrat mnohonásobně zvýšil a neustále se prohlubuje síť obchodních partnerů. Svým sortimentem oslovuje naprostou většinu instalatérských a montážních firem v oblasti technického zařízení budov.“

Více informací o firmě Schell získáte:

Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR
Palliardiho 13, Znojmo 669 02, tel.:+420 602 754 712
e-mail: ales.rezac@schell.eu,
www.schell.eu